دستگیری خواننده معروف به اتهام تجاوز به دختر ۲۰ ساله

خواننده معروف که به دختر ۲۰ ساله تجاوز کرده بود متهم شد و دستگیر شد.

دستگیری خواننده معروف به اتهام تجاوز به دختر 20 ساله

دستگیری خواننده معروف به اتهام تجاوز به دختر ۲۰ ساله

 

سعد لمجرد خواننده معروف و پر حاشیه مراکشی ای است که در سن ۳۱ سالگی در حال حاضر برای بار دوم به اتهام تجاوز جنسی دستگیر شده است

سعد لمجرد Saad Lamjarred متولد ۷ آپریل ۱۹۸۵ رباط مراکش می باشد که در سن ۳۱ سالگی شهرت بسیاری در خوانندگی پیدا کرده است .

به گزارش مجله تفریحی لی لی گل  به نقل از : شبکه خبری «العربیه» با انتشار این خبر اشاره کرده است که بازداشت او در شانزه لیزه پاریس در روز جهارشنبه روی داده است. منابع خبری فرانسه گفته‌اند که شاکی یک دختر فرانسوی ۲۰ ساله بوده است. دادستانی پاریس اعلام کرده که این خواننده مراکشی در بازداشت به سر برده است. طبق برنامه‌ریزی‌ها این خواننده مراکشی باید در روز ۲۹ اکتبر (امروز) در پاریس برنامه اجرا می‌کرد.

 

اتهام مطرح‌شده علیه لمجرد تجاوز جنسی است اما این برای نخستین‌باری نیست که اتهام‌های جنسی علیه او مطرح می‌شوند. نخستین‌بار گزارش العربیه درباره طرح اتهام جنسی علیه لمجرد در امریکا بود که در آن زمان با قید وثیقه آزاد شد. در ماه مه گذشته گزارش شده بود که یک زن جوان در امریکا او را متهم به ضرب و شتم و تجاوز پس از رفتن به سر قرار کرده بود. شکایت او در دادگاه عالی بروکلین مطرح شده بود.

العربیه اشاره می‌کند که در سال‌های اخیر لمجرد به خواننده‌ای مشهور در مراکش و خاورمیانه تبدیل شده است. تنها در سال ۲۰۱۵ میلادی یکی از آهنگ‌های او تحت عنوان «لمعالم» بیش از ۱۰۰ میلیون بازدید و به‌اشتراک‌گذاری در یوتیوب ظرف مدت سه ماه داشت. این آهنگ رکورد میزان بازدید و مخاطبان از ترانه و آهنگ‌ها را شکست و سبب شد تا لمجرد از این نظر رکورد جهانی گینس را به نام خود ثبت کند.

این شبکه خبری اشاره می‌کند که بازداشت لمجرد خشم طرفداران مراکشی او را به همراه داشته است و آنان در دفاع از سعد لمجرد هشتگ ما همه سعد لمجرد هستیم را ایجاد کرده‌اند.

 

بازنشر و جمع آوری : مجله اینترنتی لی لی گل

منبع : تاپناز