امضای تفاهم نامه همکاری در حوزه جهانگردی دریایی (۲ عکس)


امضای تفاهم نامه همکاری در حوزه گردشگری دریایی

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس امضای تفاهم نامه همکاری در حوزه جهانگردی دریایی
سیناپرس: در حوزه جهانگردی دریایی بین «کانون توسعه پایدار جهانگردی علم و فرهنگ» وابسته به دانشگاه علم و فرهنگ و شرکت «کشتیرانی دریای طلایی کاسپین» تفاهم نامه همکاری امضا شد.

به منظور گسترش توان علمی و اجرایی در حل مشکلات تعلیمی، تحقیقی، سرمایه گذاری، بازاریابی، کارآفرینی و تحقیقاتی حوزه جهانگردی دریایی کشور، «کانون توسعه پایدار جهانگردی علم و فرهنگ» وابسته به دانشگاه علم و فرهنگ و شرکت «کشتیرانی دریای طلایی کاسپین» تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

همکاری و اجرای برنامه های تحقیقاتی- کاربردی در حوزه جهانگردی ساحلی و دریایی، برگزاری دوره های تعلیمی تخصصی و مهارت محور، انجام همکاری های مشترک جهت توسعه سرمایه گذاری و مدیریت مقاصدگردشگری دریایی و همکاری در راستای افتتاح، تکمیل و تجهیز مراکز تعلیمی، تحقیقی و اجرایی نکته احتیاج در حوزه جهانگردی ساحلی و دریایی از اصلیترین زمینه های همکاری این تفاهم نامه است.تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس امضای تفاهم نامه همکاری در حوزه جهانگردی دریایی

همچنین هدایت و پشتیبانی از فعالیت های حوزه جهانگردی دریایی و ساحلی با راهبرد ترویج بازاریابی و برندسازی و همکاری های مشترک در حوزه کسب و کار، اشتغال و کارآفرینی جهانگردی دریایی نیز از جمله سایر زمینه های مهم همکاری است که در این تفاهم نامه گفته شده است.
گفتنی است این تفاهم نامه به امضای دکتر سید سعید هاشمی و کاپیتان سید حسن گیتی دوست دار رسید.

***اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد***

نگارنده: ساسان ر.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هنگام وداع تو ز بس گريه که کردم
««« »»»
دور از رخ تو چشم مرا نور نماندست

امضای تفاهم نامه همکاری در حوزه جهانگردی دریایی (۲ عکس)

TT / 47 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات