منتظمی: عده ای در کاخ های تهران برای کم رنگ کردن شعار «مرگ بر آمریکا» خاطره سازی می کنند/ اقرلو: راه بهبود وضعیت معیشت کشور مبارزه با استکبار و آمریکاست نه گفت وگو با کدخدا


منتظمی: عده ای در کاخ های تهران برای کم رنگ کردن شعار «مرگ بر آمریکا» خاطره سازی می کنند/ اقرلو: راه بهبود وضعیت معیشت کشور مبارزه با استکبار و آمریکاست نه گفت وگو با کدخدا

خبرگزاری فارس: منتظمی: عده‌ای در کاخ‌های شهر تهران برای کم‌رنگ کردن شعار «فوت بر ایالات متحده» خاطره‌سازی می‌کنند/ اقرلو: راه بهبود حالت معیشت کشور مجادله با استکبار و آمریکاست نه گفت‌وگو با کدخدا

نشست خبری نمایندگان اتحادیه‌های بزرگ دانشجویی با محوریت ایام الله ۱۳ ماه آبان در لانه جاسوسی پیشین ایالات متحده به انجام رسانده شد و تمام نمایندگان تشکل‌های دانشجویی در این نشست به مجادله با استکبار خارجی و استکبار داخلی تاکید کردند.

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، صبح امروز نشست خبری نمایندگان اتحادیه‌های بزرگ دانشجویی با حضور دبیران این اتحادیه‌های و با محوریت ایام الله ۱۳ ماه آبان در لانه جاسوسی پیشین ایالات متحده به انجام رسانده شد و تمام نمایندگان تشکل‌های دانشجویی در این نشست به مجادله با استکبار خارجی و استکبار داخلی تاکید کردند.

منتظمی: عده‌ای در کاخ‌های شهر تهران برای کم‌رنگ کردن شعار «فوت بر ایالات متحده» خاطره‌سازی می‌کنند/ قوه قضائیه با خاطیان حقوق‌های نجومی برخورد کند

متین منتظمی دبیرکل انجمن جامعه اسلامی دانشجویان در این نشست خبری گفت: ۱۳ ماه آبان روز مجادله با استکبار نام گرفته است. روزی که لانه جاسوسی ایالات متحده تسخیر شد، روزی که مردمان ما کاملاً در انقلاب به این نتیجه رسیدند که ایالات متحده و سایر کشورهای استکباری دشمن این مرزوبوم هستند، چون دیده بودند استکبار قسم خورده جلوی بهبود ایران بایستد و بارها هم این را نمایان کرده است.

وی یاد آوری کرد: دشمنی استکبار پس از انقلاب با ما بیشتر شد. استکبار پس از ۱۳ ماه آبان فهمید با چوب و چماق نمی‌توان درمقابل مردمان ایران ایستاد.

منتظمی تأکید کرد: از بین کسانی که درمیان افرادی که در تسخیر لانه جاسوسی حاضر بودند بودند کسانی که آنقدر مدهوش غرب شدند که درمقابل تسخیر لانه جاسوسی به غلط کردن افتادند.

دبیرکل انجمن جامعه اسلامی دانشجویان افزود:‌ عده‌ای خیال می‌کنند زمان انقلاب خاتمه یافته و ما در دوره گذر از انقلاب هستیم، اما کور خوانده‌اند، انقلاب اسلامی یک تفکر است و این تفکر ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: برخی‌ها امروز می‌گویند زمان گذر از انقلاب است و باید با شیطان گفت‌وگو کرد. ابلیسی که بارها خیانت کرده و دستش به خون خردسالان، بانوان و آقایان بی‌گناه ناپاک است و با این حال حتی یکبار هم عذرخواهی نکرده است.

منتظمی افزود: دیگر زمان آن نیست که مسئولان درمقابل پادشاهان سعودی زانو بزنند، اکنون زمان آن است که جمهوری اسلامی با مشت‌های گره‌کرده مردمان عزت انقلاب را نمایان کند.

این فعال دانشجویی یادآور شد: امروز کسانی هستند که استکبار را بزک می‌کنند و آن را مانند عروسک به مردمان نشان می‌دهند، اما مردمان ما می‌دانند ایالات متحده شیطان است و با شیطان نمی‌شود کنار آمد.

وی افزود: امروز عده‌ای می‌نشینند در کاخ‌های شهر تهران و از امام(ره) خاطره‌سازی می‌کنند و می‌گویند امام(ره) مخالف شعار فوت بر ایالات متحده بود، در حالی که این تصور غلط است و مردمان ما نمایان کردند که به این حرف‌ها گوش نمی‌دهند.

منتظمی گفت: برخی‌ها آب خوردن و معیشت مردمان را به مذاکره با استکبار گره زده‌اند،‌ اما نمی‌دانند در نبرد تحمیلی که اوج تحریم‌ها بود مردمی بودند که با دستان خالی دربرابر دشمن ایستادند. با این حال مشخص نیست چرا عده‌ای از مسئولان چشم و گوش خود را بسته‌اند.

وی بیان داشت: ۱۳ ماه آبان روز مجادله با استکبار خارجی و داخلی است، استکبار داخلی همان فساد است و همان دست‌درازی کردن به اموال بیت‌المال.

دبیرکل انجمن جامعه اسلامی دانشجویان ادامه داد: غول‌سازی از یک حرکت پوچ غرب و استکبار غلط است. دانشجویان انقلابی همچنان بر شعار خودشان استوارند و نمایان خواهند کرد ایالات متحده هیچ اشتباه ای نمی‌تواند بکند.

منتظمی در ادامه در مورد پرسشی در مورد بحث‌ حقوق‌های نجومی گفت: خواسته ما از دولت این است که دست از پرده قرار دادن بر حقوق‌های نجومی بردارد، همچنین از قوه قضائیه می‌خواهیم در این مورد قاطعانه برخورد کند و خاطیان را به سزای اعمالشان برساند.

سردارآبادی: مجادله با ایالات متحده بدون مجادله با مفسدان داخلی شعاری بیش نیست/با شکم‌های برآمده نمی‌شود با استکبار ستیز کرد

امین سردارآبادی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در ادامه این نشست خبری گفت: انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن به انتها نمی‌رسد، بلکه در نخستین گام با براندازی نظام طاغوت به پیروزی می‌رسد، انقلاب اسلامی اهداف و کار‌ ویژه‌های دارد که در این سال‌ها باید برای رسیدن به آن تلاش کرد.

وی تصریح کرد: پس از سقوط طاغوت، انقلاب با تسخیر لانه جاسوسی وارد فاز تازه ای می‌شود که پس از این اتفاق، امام(ره) این اقدام دانشجویان را انقلاب دوم و بسی بزرگ‌تر بیان کردند.

سردارآبادی با بیان اینکه امروز شاهد بوجود آیی هسته‌های مستحکمت در سر تا سر جهان هستیم، اظهارداشت: امروز مستضعفان عالم به حیات بدون استکبار و آقا بالاسر فکر می‌کنند و اقداماتی که احتمالا پیش از تسخیر لانه جاسوسی غیرممکن بود را، به انجام میرسانند.

وی تاکید کرد: با گذشت این سه دهه با توجه به اقدامات برخی از مسئولانی که دل در گرو غرب دارند، وجه استکبارستیزی انقلاب اسلامی با افت و خیزهایی مواجه بود. این دولت در سال ۹۲ با شعارهای تنش پاک کنی و مذاکره با ایالات متحده و حرکت شتابان به سمت غرب بر سر کار آمد. به طور قطع  خارج از نگاه‌های داخلی، پذیرفتن برجام ها و نگاه دادن اطراف موفقیت درباره برجام‌ها، باید گفت که عمق استراتژیک انقلاب اسلامی دچار یک دوگانگی شده و دولت پالس‌هایی را به جهان مبنی بر پذیرفتن نظام سلطه می‌دهد.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی افزود: دولت نظام جمهوری اسلامی، که آغازگر سردمداری مجادله با استکبار بالاخص ایالات متحده است، امروز سیاست لبخند و مذاکره، پیاده روی با استکبار را برای حل معضلات داخلی خود پیش می‌گیرد و همچنین شاهدیم که دولت با اقداماتی بی فرقی خود را درمقابل مستضعفان عالم نشان می‌دهد؛ حال اینشکلی برداشت می‌شود که دولت اصل صریح و شفاف مجادله با استکبار را کنار قرار داده است.

این فعال دانشجویی گفت: دولت برای تمجید کردن و هویت بخشیدن به خود در ذیل نظام جهانی که در سیطره استکبار است، حاضر به دست زدن به هر اقدامی است. عقد معاهده های بلند مدت همچون IPC، عمل به کارگروه مخصوص اقدام مالی، معاهده های مشکوک در صنعت ماشین داروسازی، هواپیمایی و نیروگاهی عملا شرافت و استقلال مردمان را دچار خدشه کرده است.

سردارآبادی افزود: چنانچه در ۱۳ ماه آبان ۵۸ حضور فیزیکی ایالات متحده را در جمهوری اسلامی کوتاه کردیم و یا چنانچه در سال ۵۸ سفارتخانه ایالات متحده در شهر تهران فتح شد، امروز باید دانشجویان با عوامل و مدیرانی که همچون سفارتخانه ایالات متحده سعی در هضم جمهوری اسلامی در نظام سلطه را دارند، مجادله کنند و کلی باید بگوییم ما سفارتخانه ایالات متحده را گرفتیم، ولی با صدها سفیری که امروز در ایران وجود دارد، چه کار کنیم؟

وی ادامه داد: روح الله خمینی(ره) فرمودند ما از شر رضاخان و محمدرضا خلاص شدیم، اما از شر تربیت یافتگان غرب و شرق به این زودی‌ها نجات کشف نخواهیم کرد؛ به این علت که اینها برپادارندگان سلطه ابرقدرت‌ها هستند. در واقع این روزها تکلیف اصلی جریان دانشجویی بازخوانی مجدد آرمان های امام است.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی افزود: امروز جریان دانشجویی باید مطالبه‌گر حل معضلات کشور با نگاهی داخل زا باشد، ما استکبارستیزی را ادامه عدالتخواهی در سطح جهانی می‌دانیم. معتقد به مجادله با مفسدان و مستکبران هستیم. امروز مجادله با ایالات متحده، بدون مجادله با مفسدین داخلی، خودکفایی، تقویت داخل، رسیدن به مردمان و محرومین شعاری بیش نیست.

وی با بیان اینکه شاهدیم که مدیران و مسئولان صرفا شعار مجادله با استکبار جهانی را سر می‌دهند، تاکید کرد: همه این حرف‌ها بدون پشتوانه عملی در داخل کشور سر داده می‌شود و طبل توخالی بیش نیست. باید بگوییم که در دهه چهارم با شکم‌های برآمده نمی‌شود با استکبار ستیز کرد.

* مصادیق استکبار داخلی را ذخیره نظام می‌دانند

وی گفت: امروز صاحبان فیش‌های حقوقی نجومی که مصداق استکبار داخلی هستند را، ذخیره نظام می‌نامند و از سوی دیگر قصد دارند که با ایالات متحده مجادله کنند.

سردارآبادی تصریح کرد: شعارهای استکبارستیزان، بانیان املاک نجومی و اختلاس‌های هزار میلیاردی لاف و شعاری بیش نیست.

وی در انتها یاد آوری کرد: امروز چه شده که پس از ۳۷ سال مدیران بجای این که خدمت به مردمان را یک موهبت آگاهی بدارند، پیگیر حقوق‌های نجومی‌شان هستند؛ این روند تا چه زمان می‌خواهد ادامه یابد؟

مظاهری: مسیر استکبارستیزی راهی جز اقتصاد مقاومتی ندارد/ مجادله با فساد حزبی و جناحی نیست

ابوالفضل مظاهری دبیر تشکیلات انجمن جامعه اسلامی دانشجویان مستقل هم در این نشست خبری گفت: مسرتم که امروز در جاای هستیم که سال‌ها پیش توسط دانشجویان انقلابی فتح شد و مسرتم که امروز کماکان دانشجویان انقلابی پس از گذشت ۳۷ سال از انقلاب سرگرم تبیین جنایت‌های ایالات متحده هستند.

وی در ادامه با اشاره به نقش سیاسی ایالات متحده در کودتای ۲۸ برج مرداد گفت: اینجا جا دارد سؤال بکنیم که در همان لحظه آمریکایی‌ها این کودتا را با چه بهانه‌ای به انجام رساندند،‌ آیا واقعا برای اجرای دموکراسی در ایران بود، آیا واقعا به‌خاطر مباحث هسته‌ای بود یا خطر بمب اتم و تحقق حقوق‌بشر؟ اینها بهانه‌هایی است که برای اقدامات خصمانه خود بهره گرفتند و هنوز هم استفاده می‌کنند.

این فعال دانشجویی افزود: برخی در کشور بدون توجه به این اتفاقات با بهانه‌های واهی قصد کرده‌اند مذاکراتی داشته باشند تا به وعده خودشان خزانه خالی که می‌گفتند، پر کنند. این مذاکرات نشان داد مسیر اصلاح و مدیریت کشور از طریق مذاکره با استکبار جهانی حل نخواهد شد.

مظاهری گفت: در روزهای آینده شعار فوت بر ایالات متحده توسط دانشجویان و دانش‌آموزان در سر تا سر کشور طنین‌انداز خواهد شد و البته باید توجه آنها به مجادله با زیاده‌خواهی‌های داخلی و خارجی هم باشد.

وی ادامه داد: به نگاه می‌رسد مسیر استکبارستیزی راهی ندارد جز اقتصاد مقاومتی. مردمان که هنوز مجادله با استکبار را جزو اولویت‌های خود می‌دانند، باید پشتیبانی کافی را از صنایع و تولیدات داخلی داشته باشند تا دست استکبار در مباحث اقتصادی هم از این کشور کوتاه شود.

دبیر تشکیلات انجمن جامعه اسلامی دانشجویان مستقل در ادامه در پاسخ به پرسشی در مورد موضوع فیش‌های نجومی هم گفت: باوجود شعارهایی که دولت در مورد برخورد با حقوق‌های نجومی داد، متأسفانه به گزارش سرزه به نقل از مسئولان قوه قضائیه برخوردی انجام نشده است و دولت خاطیان را به قوه قضائیه نشناسانده است.

مظاهری یادآور شد: ۳۷ سال از انقلاب گذشته و مشخص است که ایالات متحده هیچ‌زمانی درپی عاقبت‌بخیری مردمان ایران نیست، امروز مردمان مجدداً مطمئن شدند ایالات متحده، آمریکای ۳۷ سال گذشته است و هیچ تحولی نکرده است.

وی افزود: خوب تر است سیستم دیپلماسی خوش‌بینی را کنار قرار بدهد و به جای لبخند و هدیه و تعارف، برخوردی قاطع در مورد برجام داشته باشد. امروز ماه‌ها از اجرای برجام گذشته و متأسفانه هیچ برخوردی از سوی دولت با طرف مقابل دیده نشده است، پس کی قرار است برخورد مصممی از ایران در این رابطه نگاه بکنیم.

دبیر تشکیلات انجمن جامعه اسلامی دانشجویان مستقل بیان داشت: به نگاه می‌رسد امید برخی‌ها باید ناامید شود، این اتفاقات دیگر هیچ امیدی را برای خوش‌خیال‌ترین اشخاص هم باقی نمی‌گذارد.

مظاهری در ادامه با اشاره به تأکیدات رهبر انقلاب برای اجرای اقتصاد مقاومتی گفت: دولت جمهوری اسلامی هنوز هیچ اقدامی را در مورد اجرای اقتصاد مقاومتی نداشته است. اقتصاد مقاومتی باید تحقق یابد که استکبارستیزی هم در مسیر خودش ادامه داشته باشد.

وی افزود: دولت جمهوری اسلامی باید بیش از پیش به اقتصاد مقاومتی دقت دارد و امیدواریم با توجه دولت به این مسئله شاهد اتفاقات خوبی در حالت معیشت مردمان باشیم.

دبیر تشکیلات انجمن جامعه اسلامی دانشجویان مستقل یاد آوری کرد: انجمن دانشجویان مستقل در مورد مجادله با حقوق‌های نجومی تلاش‌هایی داشته تا با مسئولان دولتی نشست‌هایی را به انجام رساند، ولی تا به حال این مسئله انجام نشده است.

مظاهری ادامه داد: ای‌کاش دوستانی که درپی گرفتن آتو از طیف‌های سیاسی هستند درک کنند مجادله با فساد، جناحی و حزبی نیست و عدم برخورد با فساد سبب نابود شدن اعتماد عمومی مردمان می‌شود.

وی در خاتمه گفت: کاش دولتمردان این مسئله را در اولویت گذارند که چنانچه اکنون سکوت کنند اعتماد مردمان به نظام کم‌رنگ می‌شود و این اتفاق خوبی نیست.

قائدشرف: رویارویی با فساد درونی لازمه استکبار ستیزی است/ چنانچه با فساد مجادله نکنیم شعار «فوت بر ایالات متحده» فراموش می‌شود

در ادامه این نشست محمدحسین قائدشرف دبیر تشکیلات انجمن دفتر تحکیم وحدت گفت: بخش اول سخنان بنده در مورد دیدگاه امام است. دیدگاهی که چنانچه از آن فاصله نمی‌گرفتیم حالت ما امروز این طوری عدم. دیدگاهی که دو گانه مستکبر و مستضعف را می‌سازد و از مستضعف فرای مرزهای اسلام سخن می‌گوید.

وی افزود: ما امروز احتیاج به بازخوانی جدی خط امام (ره) بدون تحریف و تصاویر روتوش شده داریم تصاویری که سعی می‌کند از امام یک چهره در تعامل با استکبار بسازد.

قائدشرف تاکید کرد: استکباری که ما امروز از آن سخن می‌گوییم معنای اتم آن آمریکاست. ما ایالات متحده و اسرائیل را از هم جدا نمی‌دانیم وبرای استکبار جهانی یک هویت واحد قائلیم و یک جبهه مستضعفین که باید دربرابر استکبار بایستد. 

این فعال دانشجویی افزود: ایالات متحده سال‌هاست که پرچمدار استکبار است وقتی خودش وارد نبرد می‌شد ولی امروز پشت گروه‌هایی شبیه به گروهک تروریستی داعش پنهان می‌شود و جنگ‌های نیابتی به راه می‌اندازد.

دبیر دفتر تحکیم وحدت بیان داشت: امروز ما در حالت موردعلاقه ای قرار نداریم. چه شد که مایی که در یک قدمی قصر سفید بودیم امروز نگران مسئله نفوذ هستیم و پشت میز مذاکره می‌نشینیم با یک برجام بی فرجام. 

وی ادامه داد: ما آزموده‌ای را تجربه کردیم که تجربه کردن آن خطا بود. ملت ما زود کودتای ۲۸ برج مرداد، حادثه سقوط هواپیمای مسافربری،‌حمایت ایالات متحده از صدام و هجوم سکوهای نفتی را از یاد برد. 

قائدشرف ادامه داد: دو گروه در ایران وجود دارد گروه اول گروه غرب گراست که وقتی شعار تعامل با غرب را داد و امروز هم با آنها پشت میز مذاکر می‌نشیند گروه دیگری هم وجود دارد که باید تبیین کند چنانچه تبیین به خوبی انجام می‌شد دیگر ضروری عدم که تاریخ را مرور کنیم. باید تبیین کنیم که با گرگ نمی‌شود مذاکره کرد. 

این فعال دانشجویی گفت: ایستادن دربرابر استکبار یکسری لازمه احتیاج دارد عمده ترین مسئله رویارویی با فساد درونی است. جمهوری اسلامی و نیروهای انقلابی چنانچه با فساد در جمهوری اسلامی رویارویی کنند قطعا می‌توانند دربرابر ایالات متحده بایستند.

دبیر دفتر تحکیم وحدت افزود: مردمان ما پذیرش شعار فوت بر ایالات متحده را دارند چون دشمنی ایالات متحده را با پوست و خون خود احساس کردند ولی این شعار را از کسانی می‌پذیرند که خودشان درگیر فساد نباشند. درخت عظیم الجثه انقلاب در صورت عدم مجادله با فساد از داخل تهی می‌شود. چنانچه با فساد مجادله نکنیم دیر یا زود شعار فوت بر ایالات متحده هم از یاد برده خواهد شد. 

وی گفت: وقتی مردمان می‌بینند در یک بخش جامعه فقر موج میزند و در بخش دیگر فساد ۸ هزار میلیاردی رخ می‌دهد، وزیر عوض می‌شود تا پاسخگویی انجام نشود دیگر این شعار را از این تریبون ها نخواهند پذیرفت. 

قائدشرف در ادامه در پاسخ به پرسشی در مورد حقوق‌های نجومی گفت: ما نسبت به دولت برای برخورد با حقوق‌های نجومی انتظاری نداریم چون مسلما دولت ذخایر نظام را تحویل قوه قضائیه نمی‌دهد. 

وی افزود: باید نگاه بکنیم خانه ریاست جمهوری کجا است و آیا واقعا وی از پایین شهر خبر دارد؟ متاسفانه یک اتفاق بزرگ که اخیرا رخ داد این است که حقوق ۲۰ میلیون تومانی معمولی شده است. در جامعه‌ای که حداقل ۸۰۰ هزار تومان حقوق یک کارگر است و ما به راحتی از کنار این مسئله گذشته‌ایم. 

قائدشرف بیان داشت: از قوه قضائیه انتظار داریم که برخورد جدی با مسببان حقوق‌های نجومی داشته باشد، احتمالا دولت هرگز نخواهد که متخلفان را شناساند پس موضوع مدعی‌العموم چه می‌شود؟ 

دبیر دفتر تحکیم وحدت گفت: قوه قضائیه بارها نمایان کرده که چنانچه بخواهد می‌تواند قاطع برخورد کند در پرونده‌های سفتتر از این و پرونده بهمان آقازاده هم این را نمایان کرده است. حداقل چنانچه نمی‌تواند به دلیل فشارهای سیاسی با همه خاطیان حقوق‌های نجومی برخورد کند حداقل با بخشی از آنها برخورد کند. رسانه‌ها و دانشجویان نیز باید پشتیبانی کنند تا قوه قضائیه با دست باز بتواند در این داستان وارد شدن یابد.

اقرلو: راه بهبود حالت معیشت کشور مجادله با استکبار و آمریکاست نه گفت‌وگو با کدخدا

امین اقرلو مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهر تهران هم در این نشست خبری بیان داشت: یکی از ارکان نظام اسلامی، استکبارستیزی است. اصالت انقلاب اسلامی وابسته به استکبارستیزی است و چنانچه این مسئله به درگیری کشیده شود اصل نظام و انقلاب دچار خدشه می‌شود.

وی افزود: از زمان انقلاب تا به حال با مسئله استکبار مواجه بوده‌ایم و در این مسیر بحران‌های گوناگونی متوجه ایران شد که دانشجویان انقلابی ایران با تشخیص درست خود قادر بودند مکان جاسوسی و فتنه‌گری را کشف بکنند و آن را تسخیر کنند.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: ذات استکبار مشخص است و آنان مدام تلاش کرده‌اند که ماهیت نظام را عوض کنند، بیان داشت: مسئله ما با آنان نیست بلکه کسانی هستند که در داخل کشور این شرایط را درک نمی‌کنند و استکبارستیزی را جزء ارکان نظام نمی‌دانند.

وی با نقد از کسانی که به دستاویز بهبود معیشت در صدد رابطه با کشورهای مستکبری چون ایالات متحده هستند، تصریح کرد: کسانی که در زیر پوشش معیشت می‌خواهند استکبارستیزی نظام را تعدیل کنند آگاهی بدارند که با این عمل خود به آرمان‌های امام خیانت می‌کنند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهر تهران گفت: چنانچه می‌خواهید معضلات اقتصادی کشور حل شود و رشد داشته باشیم، قطعا باید با استکبار و ایالات متحده مجادله کنیم. این مسئله توهم است که برخی فکر می‌کنند راه بهبود حالت معیشت کشور گفت‌وگو با کدخدا است درحالی که راه آن مجادله با استکبار و ایالات متحده است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهر تهران افزود: کشور به برجام تن داد و برخی خطوط خود برای مجادله با استکبار را کنار گذاشت تا معیشت مردمان بهبود یابد اما مشخص شد که این مسیر کاملا انحرافی است.

وی با تأکید بر اینکه برای حل معضلات کشور نباید به سمت کدخدا رفت، گفت: این مسیر نه تنها معضلات کشور را حل نمی‌کند بلکه اوضاع را وخیم‌تر می‌کند که رکود فعلی کشور یکی از نمودهای آن است.

اقرلو در انتها گفت: چنانچه در جهان کشورهای مستکبری چون ایالات متحده و اسرائیل نکوبیم، تن به ذلتی خواهیم داد که متأسفانه در حال حاضر برخی نمونه‌های آن را مشاهده می‌کنیم.

—با تشکر از حسن انتخاب شما—

گردآوری توسط : خشايار ت.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ببين که سيب زنخدان تو چه می‌گويد
««« »»»
هزار يوسف مصری فتاده در چه ماست

منتظمی: عده ای در کاخ های تهران برای کم رنگ کردن شعار «مرگ بر آمریکا» خاطره سازی می کنند/ اقرلو: راه بهبود وضعیت معیشت کشور مبارزه با استکبار و آمریکاست نه گفت وگو با کدخدا

TT / 505 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال