سفیران جدید ایران در هشت کشور جهان با روحانی دیدار کردند/ ماموریت اقتصادی سفرای جدید با دستور روحانی


سفیران جدید ایران در هشت کشور جهان با روحانی دیدار کردند/ ماموریت اقتصادی سفرای جدید با دستور روحانی

خبرگزاری فارس: سفیران تازه ایران در هشت کشور دنیا با روحانی ملاقات کردند/ ماموریت اقتصادی سفرای تازه با دستور روحانی

سفیران تازه ایران در نامیبیا، کشور قطر، نروژ، مقدونیه، اوگاندا، غنا، صربستان و بلغارستان قبل از عزیمت به مکان ماموریت خود با رئیس دولت ملاقات و گفت‌وگو کردند.

به اعلان سرزه و به نقل از حوزه دولت خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبر دهی رئیس جمهور، سفیران تازه ایران در نامیبیا، کشور قطر، نروژ، مقدونیه، اوگاندا، غنا، صربستان و بلغارستان روز دوشنبه و قبل از عزیمت به مکان ماموریت خود با رییس جمهوری ملاقات و مکالمه کردند.

حسن روحانی در این ملاقات، حین آروزی موفقیت برای سفرای ایران در کشورهای مکان ماموریت خود، بر تلاش و اهتمام آنان در راستای توسعه، تقویت و تحکیم روابط و مناسبات همه جانبه ایران با دیگر کشورها تاکید کرد.

رئیس دولت همچنین شناسایی توانمندی ها و ظرفیت های ایران به سرمایه گذاران و بخش های اختصاصی و دولتی دیگر کشورها و فراهم کردن زمینه های عالی برای ارتقا سطح همکاری ها و اجرای برنامه های مشترک را از جمله تکالیف سفرا در زمان ماموریتشان در کشورهای خارجی عنوان کرد.

وحید کریمی سفیر تازه ایران در نامیبیا، محمد علی سبحانی سفیر تازه ایران در کشور قطر، محمد حسن حبیب الله زاده سفیر تازه ایران در نروژ، حسین کریمی سفیر تازه ایران در مقدونیه، مرتضی مرتضوی سفیر تازه ایران در اوگاندا، نصرت الله مالکی سفیر تازه ایران در غنا، حسین ملاعبدالهی سفیر تازه ایران در صربستان و حمیدرضا ناطق نوری سفیر تازه ایران در بلغارستان نیز گزارشی از مکان ماموریت خود به رییس جمهوری ارائه کردند.

–پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود–

نگارنده: زيبا ت.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز بنفشه تاب دارم که ز زلف او زند دم
««« »»»
تو سياه کم بها بين که چه در دماغ دارد

سفیران جدید ایران در هشت کشور جهان با روحانی دیدار کردند/ ماموریت اقتصادی سفرای جدید با دستور روحانی

TT / 61 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال