قائد شرف: دولت اراده ای برای معرفی مدیران نجومی بگیر ندارد


قائد شرف: دولت اراده ای برای معرفی مدیران نجومی بگیر ندارد

دبیر دفتر تحکیم وحدت نقل کرد: این شائبه وجود دارد که دولت قصد ندارد مدیران نجومی‌بگیر را شناساند.

تصویر و عکس   قائد شرف: دولت اراده ای برای معرفی مدیران نجومی بگیر ندارد

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، محمدحسین قائدشرف دبیر دفتر تحکیم وحدت صبح امروز (دوشنبه ۱۰ آبان) در نشست تشکلهای دانشجویی که در مجتمع فرهنگی ۱۳ آبان (لانه جاسوسی) به انجام رسانده شد، با اشاره به دیدگاه امام(ره) درباره ایالات متحده، نقل کرد: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران(ره) مدام از ایالات متحده با لقب «ابلیس بزرگ» یاد می کرد.

وی یادآوری آرمانهای امام(ره) را جزو تکالیف و احتیاج های امروز جمهوری اسلامی آگاهی داشت و افزود: ما، امریکا و رژیم صهیونیستی را هیچگاه از همدیگر جدا آگاهی نمیداریم، امریکا همان آمریکای گذشته است، اما بجای این که خودش وارد میدان نبرد شود، گروه هایی شبیه به گروهک تروریستی داعش را ایجاد کرده و خون مسلمانان را می ریزد.

دبیر دفتر تحکیم وحدت با اشاره به مسئله نفوذ، نقل کرد: امروز ما نگران مسئله نفوذ هستیم، نفوذ ایجاب کرده که پای میز مذاکره بنشینیم و یک برجام بی فرجام را داشته باشیم.

قائدشرف، تصریح کرد: ملت ما، مسئله پشتیبانی های ایالات متحده از صدام و نیز سکوهای نفتی و همین طور شلیک موشک به هواپیما را از یاد نبرده اند، اگه چنین اقداماتی برای یک کشور روی دهد، آن ملت هیچگاه دشمنانش را از یاد نمیبرد.

وی نقل کرد: ایستادن دربرابر استکبار ملزوماتی دارد که عمده ترین مسئله آن، رویارویی با فساد درونی است، جمهوری اسلامی و نیروهای انقلابی، اگه با فساد در کشور رویارویی شود، به طور قطع با ایالات متحده نیز قادر هستیم رویارویی کنیم.

دبیر دفتر تحکیم وحدت ادامه داد: مردمان ما پذیرش شعار فوت بر ایالات متحده را دارند، زیرا دشمنی ایالات متحده را با پوست و خونشان احساس کرده اند، اما این شعار را از کسانی می پذیرند که خودشان درگیر فساد نباشند، اگه با فساد مجادله نکنیم، دیر یا زود شعار فوت بر ایالات متحده هم از یاد برده میشود.

این فعال دانشجویی درباره اقدامات قوه قضائیه برای برخورد با حقوقهای نجومی، افزود: از قوه قضائیه انتظار داریم به صورت جدی با مسببان حقوقهای نجومی برخورد کند، این شائبه وجود دارد که دولت قصد ندارد مدیران نجومی بگیر را شناساند.

وی یاد آوری کرد: قوه قضائیه بارها ثابت کرده که اگه بخواهد، می تواند با متخلفان قاطعانه برخورد کند، انتظار داریم قوه قضائیه در پرونده حقوقهای نجومی نیز شبیه به پرونده یک آقازاده، قاطعانه برخورد کند.

دبیر دفتر تحکیم وحدت افزود: قوه قضائیه اگه قادر نیست به خاطر فشارهای سیاسی با همه نجومی بگیران برخورد کند، حداقل با بخشی از آنها برخورد کند، رسانه ها و دانشجویان باید از قوه قضائیه برای برخورد با مدیران نجومی بگیر حمایت کنند.

______________________

گردآوری از : افسون غ.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

رساند رايت منصور بر فلک حافظ
««« »»»
که التجا به جناب شهنشهی آورد

قائد شرف: دولت اراده ای برای معرفی مدیران نجومی بگیر ندارد

TT / 107 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال