مبارزه با آمریکا بدون مبارزه با مفسدان داخلی شعاری بیش نیست/ با شکم های برآمده نمی شود با استکبار ستیز کرد


مبارزه با آمریکا بدون مبارزه با مفسدان داخلی شعاری بیش نیست/ با شکم های برآمده نمی شود با استکبار ستیز کرد

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی با اظهار اینکه استکبارستیزی را ادامه عدالتخواهی در سطح بین‌الملل می‌دانیم، نقل کرد: امروز مجادله با ایالات متحده، بدون مجادله با مفسدان داخلی، خودکفایی، تقویت داخل، رسیدن به مردمان و محرومان شعاری بیش نیست.

تصویر و عکس مجادله با ایالات متحده بدون مجادله با مفسدان داخلی شعاری بیش نیست/ با معده های برآمده نمی شود با استکبار ستیز کرد

به اعلان سرزه و به نقل از «نسیم آنلاین»، امین سردارآبادی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در نشست خبری نمایندگان تشکل های دانشجویی که صبح امروز به عالیت ۱۳ ماه آبان در لانه جاسوسی پیشین ایالات متحده به انجام رسانده شد، نقل کرد: انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن به انتها نمی رسد، بلکه در نخستین گام با براندازی نظام طاغوت به پیروزی می رسد، انقلاب اسلامی اهداف و کار مخصوص های دارد که در این سال ها باید برای رسیدن به آن تلاش کرد.

وی تصریح کرد: پس از سقوط طاغوت، انقلاب با تسخیر لانه جاسوسی وارد فاز تازه ای می شود که پس از این اتفاق، امام(ره) این اقدام دانشجویان را انقلاب دوم و بسی بزرگ تر اظهار کردند.

سردارآبادی با اظهار اینکه امروز شاهد بوجود آیی اتمهای مستحکمت در سر تا سر جهان هستیم، اظهارداشت: امروز مستضعفان عالم به حیات بدون استکبار و مرد بالاسر مییاندیشند و اقداماتی که احتمالا قبل از تسخیر لانه جاسوسی غیرممکن بود را، به انجام میرسانند.

وی تاکید کرد: با گذشت این سه دهه با توجه به اقدامات برخی از مسئولانی که دل در گرو غرب دارند، وجه استکبارستیزی انقلاب اسلامی با افت و خیزهایی مواجه بود. این دولت در سال ۹۲ با شعارهای تنش پاک کنی و مذاکره با ایالات متحده و حرکت شتابان به سمت غرب بر سر کار آمد. به طور قطع خارج از نظرهای داخلی، پذیرفتن برجام ها و نظر دادن اطراف موفقیت درباره برجام ها، باید نقل کرد که عمق استراتژیک انقلاب اسلامی دچار یک دوگانگی شده و دولت پالس هایی را به جهان مبنی بر پذیرفتن نظام سلطه می دهد.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی افزود: دولت نظام جمهوری اسلامی، که آغازگر سردمداری مجادله با استکبار بالاخص ایالات متحده است، امروز سیاست لبخند و مذاکره، پیاده روی با استکبار را برای حل معضلات داخلی خود پیش می گیرد و همچنین شاهدیم که دولت با اقداماتی بی فرقی خود را درمقابل مستضعفان عالم نمایان میکند؛ حال اینشکلی استخراج میشود که دولت اصل صریح و شفاف مجادله با استکبار را کنار قرار داده است.

این فعال دانشجویی نقل کرد: دولت برای تمجید کردن و هویت بخشیدن به خود در ذیل نظام بین المللی که در سیطره استکبار است، حاضر به دست زدن به هر اقدامی است. عقد معاهده های بلند مدت همچون IPC، عمل به کارگروه مخصوص اقدام مالی، معاهده های مشکوک در صنعت ماشین داروسازی، هواپیمایی و نیروگاهی عملا شرافت و استقلال مردمان را دچار خدشه کرده است.

سردارآبادی افزود: چنانچه در ۱۳ ماه آبان ۵۸ وجود فیزیکی ایالات متحده را در جمهوری اسلامی کوتاه کردیم و یا چنانچه در سال ۵۸ سفارتخانه ایالات متحده در تهران بزرگ فتح شد، امروز باید دانشجویان با عوامل و مدیرانی که همچون سفارتخانه ایالات متحده سعی در هضم جمهوری اسلامی در نظام سلطه را دارند، مجادله کنند و کلی باید بگوییم ما سفارتخانه ایالات متحده را گرفتیم، ولی با صدها سفیری که امروز در ایران وجود دارد، چه کار کنیم؟

وی ادامه داد: بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران(ره) فرمودند ما از شر رضاخان و محمدرضا خلاص شدیم، اما از شر تربیت یافتگان غرب و شرق به این زودی ها نجات کشف نخواهیم کرد؛ به این علت که اینها برپادارندگان سلطه ابرقدرت ها هستند. در واقع این روزها تکلیف عمده جریان دانشجویی بازخوانی مجدد آرمان های امام است.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی افزود: امروز جریان دانشجویی باید مطالبه گر حل معضلات کشور با نگاهی داخل زا باشد، ما استکبارستیزی را ادامه عدالتخواهی در سطح بین المللی آگاهی میداریم. معتقد به مجادله با مفسدان و مستکبران هستیم. امروز مجادله با ایالات متحده، بدون مجادله با مفسدین داخلی، خودکفایی، تقویت داخل، رسیدن به مردمان و محرومین شعاری بیش نیست.

وی با اظهار اینکه شاهدیم که مدیران و مسئولان صرفا شعار مجادله با استکبار بین المللی را سر می دهند، تاکید کرد: همه این حرف ها بدون پشتوانه عملی در داخل کشور سر داده می شود و طبل توخالی بیش نیست. باید بگوییم که در دهه چهارم با معده های برآمده نمی شود با استکبار ستیز کرد.

* مصادیق استکبار داخلی را ذخیره نظام آگاهی میدارند

وی نقل کرد: امروز صاحبان فیش های حقوقی نجومی که مصداق استکبار داخلی هستند را، ذخیره نظام می نامند و از سوی دیگر قصد دارند که با ایالات متحده مجادله کنند.

سردارآبادی تصریح کرد: شعارهای استکبارستیزان، بانیان املاک نجومی و اختلاس های هزار میلیاردی لاف و شعاری بیش نیست.

وی در انتها یاد آوری کرد: امروز چه شده که پس از ۳۷ سال مدیران بجای این که خدمت به مردمان را یک موهبت آگاهی بدارند، پیگیر حقوق های نجومی شان هستند؛ این روند تا چه وقت می خواهد ادامه یابد؟

با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد

تهیه از: سيامك ع.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گلبن عيش می‌دمد ساقی گلعذار کو
««« »»»
باد بهار می‌وزد باده خوشگوار کو

مبارزه با آمریکا بدون مبارزه با مفسدان داخلی شعاری بیش نیست/ با شکم های برآمده نمی شود با استکبار ستیز کرد

TT / 173 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال