نامه دانش آموختگان نفتی خطاب به روحانی


نامه دانش آموختگان نفتی خطاب به روحانی

دانشجویان و دانش‌آموختگان نفتی در بیانیه‌ای خطاب به ریاست جمهوری نسبت به روند پیگیری مطالبات و مسئله استخدامشان در وزارت نفت عکس العمل نمایان کردند.

عکس نامه دانش آموختگان نفتی خطاب به روحانی

به اعلان سرزه و به نقل از «نسیم آنلاین»، دانشجویان و دانش آموختگان نفتی در نامه خطاب به ریاست جمهوری نسبت به روند پیگیری مطالبات و مسئله استخدامشان در وزارت نفت عکس العمل نمایان کردند.

در نامه دانشجویان و دانش آموختگان نفتی آمده است: بحث مسکوت قرار دادن تعهد وزارت نفت در قبال دانش آموختگان گروه(الف) دانشگاه صنعت نفت از یک سال پیش به دنبال ابلاغیه (۱۹ برج خرداد ۹۴) از سوی وزیر نفت دولت یازدهم مطرح شد در حالی که اخذ تعهد بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان فعلی در وقت تصدی دولت سابق انجام شده بود، تصمیم یکجانبه و غیرکارشناسی وزیر نفت فعلی بدون توجه به این بحث است که تعهد اخذ شده از دانشجویان دانشگاه صنعت نفت، تعهدی از سوی وزارت نفت کشور است و نمی شود به دستاویز تحول یک مقام مسئول همچون وزیر از زیر بار این تعهدات شانه خالی کرد.

در این نامه با اشاره به محیط رای گیری ای آمریکا آمده است: احتمال نقض برجام اتمی از سوی طرف آمریکایی حضور دارد این مسئله بارها با تذکر مقامات و دولت آقایان ایرانی مواجه شده مبنی بر اینکه برجام اتمی صرفاً یک توافق با دولت فعلی آمریکا نیست بلکه دولتهای بعدی آمریکا نیز باید ضامن و پشتیبان اجرای کامل آن باشند.

دانشجویان و دانش آموختگان نفتی در نامه خود به روحانی تاکید کرده اند: با گذشت بیش از یک سال از بدعهدی وزیر نفت در قبال تعهد جذب دانش آموختگان گروه (الف)دانشگاه صنعت نفت و علی رغم تمام نامه نویسی ها و مراجعات دانشجویی به نمایندگان مجلس شورای اسلامی و قول احقاق کامل حق درمقابل این ستم بارز وزارت نفت، متاسفانه اقدام عملی مثبتی برای حل این معضل انجام نشده است.

*********************

مسئول متن : گيتی خ.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به صدق کوش که خورشيد زايد از نفست
««« »»»
که از دروغ سيه روی گشت صبح نخست

نامه دانش آموختگان نفتی خطاب به روحانی

TT / 54 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال