مردم عراق در ایام اربعین صبر و فداکاری بیشتری داشته باشند


مردم عراق در ایام اربعین صبر و فداکاری بیشتری داشته باشند

آیت الله حکیم از مردمان کشور عراق خواستند در خدمت منتقل کنی به زائران اربعین صبر و بردباری بیشتری داشته باشند و از مشکلاتی که در این راه حضور دارد خسته نشوند.

تصویر و عکس مردمان کشور عراق در ایام اربعین صبر و فداکاری بیشتری داشته باشند

به اعلان سرزه و به نقل از سرویس بین المللی خبرگزاری «حوزه»، گروهی از مردمان ناحیه زعفرانیه واقع در جنوب شرق بغداد روز پیش با آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع تقلید کشور عراق ملاقات کردند.

آیت الله حکیم در این ملاقات از خدمت منتقل کنی و میزبانی مردمان کشور عراق در ایام زیارت اربعین امام حسین علیه السلام قدردانی کردند و از مردمان کشور عراق خواستند در این راه صبر و بردباری بیشتری داشته باشند و از مشکلاتی که در این راه حضور دارد خسته نشوند.

ایشان اضافه کردند: اکنون زیارت اربعین به حرکتی بین المللی مبدل شده و همچون پنجره ای است که از سوی شیعیان به روی جهان باز میشود و شیعیان از نقاط مختلف جهان و با نژاد ها، قومیت ها، رنگ ها و زبان های گوناگونی که دارند به این زیارت می شتابند در حالی که این زیارت رحلت کرده مخصوص مردمان کشور عراق بود، اما امروز شیعیان کشورهای خارجی هم به کشور عراق می آیند تا جلوه های خوشگلی را در این زمینه به تصویب رسانند و از این رو ما باید در این راه فداکاری و صبر و تحمل بیشتری داشته باشیم.

این مرجع تقلید شیعه از شرکت کنندگان در راهپیمایی اربعین خواستند در راه امام حسین علیه السلام تا مکانی که امکان دارد فداکاری کنند و از ایثار و فداکاری امام حسین(ع) درس بگیرند تا مدرسه اربعین مدرسه ای به اندازه یک ماه کامل باشد و دانش آموزان آن در این مدرسه درس عفت و دینداری و اخلاص و عمل به سیره اهل بیت علیهم السلام را یاد بگیرند.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال