یک راه چاره ساده برای برطرف کردن تاثیر چسب های قوی ۱۲۳از روی لباس (۲ عکس)


یک راه حل ساده برای از بین بردن اثر چسب های قوی ۱۲۳از روی لباس

برای زدودن چسب قطره ای روش های متعدد و البته اثرگذاری وجود دارد که قصد داریم در این مقاله به معرفی آنها توجه کرده و از این طریق در جهت زدودن
خوب ترین مشروع چسب قطره ای استون است

برای زدودن چسب قطره ای روش های متعدد و البته اثرگذاری وجود دارد که قصد داریم در این مقاله به معرفی آنها توجه کرده و از این طریق در جهت زدودن هرگونه لکه چسب قطره ایی اقداماتی درست و مؤثری به انجام رسانیم. در ادامه مطلب قادر هستید این روش ها و تکنیک های اصولی را ملاحظه نمایید. تا انتها همراه ما باشید.

برای زدودن چسب باید از سرکه بهره گیرید. به این ترتیب که کمی سرکه را به پنبه ای بزنید و روی لکه قرار بدهید تا به تدریج چسب وربیاید. در رابطه با چسب آکواریوم این کار را باید چندین بار تکرار کنید. زیرا چسب آکواریوم از چسب های دیگر قوی تر است.

برای برطرف کردن اثر چسب قطره ای و چسبهای قوی ۱۲۳ و آدامس از روی تیپ یا اشیاء بهره گیری از پیف پاف است.
خوب ترین روش زدودن لکه چسب نواری روی لوازم منزل بهره گیری از روغن مایع است. انگشت خود را چرب کنید و مکان لکه را با انگشت زدایید.

زدودن چسب قطره ای از اجسام مختلف با این روش ها
موارد مهم و اساسی در جهت زدودن چسب قطره ای و هرگونه لکه به جا مانده از چسب بر روی لوازم مختلف را در این مطلب مشاهده می فرمایید و با روش های موثر در این زمینه آشنایی پیدا خواهید کرد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس یک راه چاره ساده برای برطرف کردن اثر چسب های قوی ۱۲۳از روی تیپ

زدودن چسب قطره ای :

زدودن چسب قطره ای به مکان لکه چسب بستگی دارد و نخستین اقدام در جهت زدودن آن، معرفی جنس نقطه ناپاک است. در ادامه به وارسی روش های مختلف در این زمینه به تفکیک برای اجسام و لوازم مختلف توجه میکنیم که این مورد یکی از موارد منزل داری اهمیتی می دارد که کاربردهای زیادی نیز دارد.

زدودن چسب قطره ای از روی تیپ و پارچه

برای پاک نمودن چسب قطره ای از روی تیپ و پارچه دو راه چاره وجود دارد. نخستین مورد بهره گیری از بخار است. برای این کار قادر هستید از اتو بخار استفاده نموده و پارچه ایی روی مکان لکه گذاشته و به مکان لکه بخار دهید تا چسب با حرارت گشوده شده و به پارچه مقابل بچسبد و نابود شود. برای این کار بهتر است با سرعت اقدام کنید تا بتوانید لکه را کاملا برطرف بکنید. روش دوم بهره گیری از سرکه است که برای اعمال آن قادر هستید پارچه ای را به سرکه آغشته نموده و روی چسب بکشید، تا چسب قطره ای نرم شده و از پارچه و تیپ جدا گردد.

زدودن چسب قطره ای از روی دست

برای جدا نمودن چسب قطره ای از روی پوست دست بهتر است آن را ابتدا با آب گرم شسته و مالش دهید، سپس دست ها را به مقداری سرکه آغشته نموده و همچنان مالش دهید و در پایان پوست دستان را با آب و صابون به درستی بشویید. چسب قطره ایی از پوست طلاق گرفته و کاملا نابود میشود.

پاک نمودن چسب قطره ای از روی ناخن

برای همه زنها امکان می دارد رقم خورده باشد که برای اتصال ناخن مصنوعی از چسب قطره ای بهره گرفته باشند. در اینشکلی مواقع خوب ترین راه چاره برای جداسازی چسب از ناخن، فرو کردن انگشتان در ظرف حاوی چسب آب گرم و استون است که پس از چندین دقیقه سبب می شود چسب نرم شود و از ناخن ها جدا گردد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس یک راه چاره ساده برای برطرف کردن اثر چسب های قوی ۱۲۳از روی تیپ

زدودن لکه چسب قطره ای از روی اجسام مختلف :

خوب ترین مشروع چسب قطره ای استون است که به مدد آن می توان انواع لکه های باقیمانده از چسب را از بین برد. سرکه یکی دیگر از مشروع های موثر و کاربردی در جهت زدودن لکه های چسب تلقی میشود که با بهره گیری از پارچه آغشته به سرکه به سادگی می توان چسب های خشک شده را نرم و جدا نمود.

زدودن لکه

با راهکارهایی موثر در جهت زدودن چسب قطره ای از روی اجسام و لوازم مختلف آشنایی پیدا کردید که با به کارگیری آنها قادر هستید به خوب ترین شکل هرگونه لکه به وجود آمده با چسب قطره ایی را پاک نموده و برطرف بکنید. ارائه میدهیم برای مروری بر نحوه پاک نمودن انواع لکه ها، به بخش زدودن لکه مراجعه نمایید.

– لطفا نظر دهيد –

گردآوری توسط : لادن ی.

خانه داری در بخش خانه سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شکوه سلطنت و حسن کی ثباتی داد
««« »»»
ز تخت جم سخنی مانده است و افسر کی

یک راه چاره ساده برای برطرف کردن تاثیر چسب های قوی ۱۲۳از روی لباس (۲ عکس)

TT / 192 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات