انتشار ۴ مجموعه شعر آیینی توسط نشر ساقی


انتشار ۴ مجموعه شعر آیینی توسط نشر ساقی

خبرگزاری فارس: انتشار 4 مجموعه شعر آیینی توسط نشر ساقی

نشر ساقی ۴ مجموعه شعر با موضوعات آیینی را روانه بازار نشر کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، انتشارات ساقی چهار مجموعه شعر «پرنده مصلوب» ، «به امضای گل قرمز» ، «رد پای خاکستر»  و «ترجمان اشک‌ها » را با موضوعات آیینی و پاسداری مقدس را انتشار داد.

«ترجمان اشک‌ها» کلکسیونی شامل اشعار سپید و رباعی از رها هوشمند نژاد است. این کتاب با مقدمه مرد عبدالرحیم سعیدی راد و در ۸۰ صفحه چاپ شده است. اغلب اشعار این مجموعه آثار انتخاب کرده این شاعر جوان در کنگره های شعر آیینی است. 

چهاردهمین دفتر شعر پروانه نجاتی با عنوان «پرنده مصلوب» در نشر ساقی انتشار داده شد. اشعار این کتاب در دو بخش «غزل باران» و «گاه گهگاهی» تدوین شده اند. بخش نخست شامل غزل های اجتماعی، آیینی و رمانتیک است و بخش دوم به مسائل اجتماعی روز از جمله وارد شدن فناوری به حیات توجه میکند.

مجموعه شعر «به امضای گل قرمز» شامل ۴۵ شعر در قالب غزل و غزل مثنوی است که سوژه ای آیینی دارند. چندین شعر نیز به شهدای مدافع حرم اختصاص دارد. درونمایه اشعار غالبا عاشورا، ایثار شهادت و شخصیت حضرت زینب(س) میباشد.

سروده های وحید دهنوی نیز در کتاب «رد پای خاکستر» شامل شعرهایی با موضوعات آیینی، انقلاب اسلامی و شهید و شهادت جمع آوری شده است. این کتاب با مقده ی خلیل عمرانی در ۵۶ صفحه به چاپ رسیده است. 

شایان توجه است نشر ساقی در ادامه نشر اشعار آیینی، سعی بر گسترش نشر شعر سرایندگان جوان انقلاب اسلامی دارد. 

-انتهاي مطلب-

تهیه کننده : بهدخت ظ.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به جبر خاطر ما کوش کاين کلاه نمد
««« »»»
بسا شکست که با افسر شهی آورد

انتشار ۴ مجموعه شعر آیینی توسط نشر ساقی

TT / 39 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات