رشد توقف ناپذیر پای این کودک +عکسها و تصاویر


رشد توقف ناپذیر پای این کودک +تصاویر

عکس شماره ۱ ⇩
عکس رشد توقف ناپذیر پای این کودک +تصاویر

رشد توقف ناپذیر پای این کودک +تصاویر

 

یک آشفتگی ژنتیکی بی نظیر سبب شده است که پای یک کودک به تورمی  به اندازه ی چهار برابر میزان متداول خود برسد . به اعلان سرزه و به نقل از Akshaj خردسالی هندیست که مبتلا به سندروم     Klippel-Trenaunay (KTS)، شده است .این بیماری سبب رشد بیش از اندازه سمت راست بدن این کودک سه ساله گردیده است .

عکس شماره ۲ ⇩عکس رشد توقف ناپذیر پای این کودک +تصاویر

 

به اعلان سرزه و به نقل از سه علامت این سندروم که از هر ۱۰۰ هزار نفر یک یا دو نفر را تحت اثر می گذارد ، تشکیل  لکه های سرخ رنگ روی پوست ، برجستگی ورید های واریسی و رشد زاید یک بدن است 

 عکس شماره ۳ ⇩عکس رشد توقف ناپذیر پای این کودک +تصاویر

 

این مشکل سبب شده کودک سه ساله نکته موضوع ما نتواند قدم بزند . اما این کودک نوپا این حالت را موهبتی از جانتب خدا میداند نه یک بیماری …این کودک نقل می کنید : خدا منو یک بچه ویژه آفریده و این هدیه خداست به او!  او اضافه کرد : من یک پای بزرگ از زمان تولد دارم  که در میان دوستانم که همگی خوشحال و سالم بودند ؛ روی من اثر گذارد .

 

پدر نگران این پسر نقل می کنید : پسر من بسیار کوچولو است .ما نمیخواهیم  به دلیل داشتن یک پای غیر طبیعی به احساس بدی بدهیم.او آگاهی نمی دارد این چه مریضی ای است او برای آگاهی داشتن معضلات خود بسیار کوچولو است.!  

 

عکس شماره ۴ ⇩عکس رشد توقف ناپذیر پای این کودک +تصاویر

Akshaj توضیح داد: “من یک پا بزرگ از زمان تولد است. این یک هدیه خدا به من است. خدا مرا یک فرزند ویژه آفریده است !

 

پدر این کودک نقل می کنید یک مسئله بسیار جنجالی اعزام کردن او به مدرسه است  او قادر نمی باشد به مدرسه برود تا زمانیکه نتوانیم مطمئن شویم چطور او میتواند حالت خود را به دوستانش توضیح دهد پدر آکشاج از عکس العمل همکلاسیهای فرزندش به وحشت می افتد و نگران است تنها فرزند او نکته آزار و زورگویی در مدرسه قرار بگیرد  .پدر آکشاج نگران عکس العمل دوستان فرزندش در مدرسه است و این مسئله سبب درد و رنج زیاد وی گردیده  .

 

او نقل می کنید: من به پسرم نقل کردم مجادله کن.او امروز به حرفهایم گوش میدهد اما فردا اطمینان نمی دارد چه اتفاقی بیافتد و کسی در حق فرزندم گردن کلفتی کند .

عکس شماره ۵ ⇩عکس رشد توقف ناپذیر پای این کودک +تصاویر

 

دکتر ها در بیمارستان به او جواب رد داده اند و پزشکان دهلی بخاطر وضع این پسربچه گیج شده اند .آنها میگویند شرایط بیماری بچه بی نظیر است و بعید است کامیاب به درمان شوند. دکتر کریشان نقل می کنید این یک آشفتگی رایج درمیان خردسالان است . این یک شکل از ناهنجاریست که در ان رگها به خوبی بوجود نیامده اند .دکترها به والدین این پسر نقل کرده اند او بسیار خوش شانس است به این علت که تحقیقات و امتحانات نمایان کرده که جریان خون کولون طبیعی نیست .رگهای آکشاج بیش از اندازه متسع هستند و تمایل به خونریزی دارند . ما صرفا قادر می باشیم دعا کنیم اعجازی پیش بیاید!

 

    Ankur  پدر دلشکسته Akshaj نقل می کنید مردمان اغلب فاصله ی خود را با ما حفظ میکنندد .هر زمان که ما او را به بازار میبریم برخی از مردمان سعی میکنند از او اجتناب و دوری کنند .

 

عکس شماره ۶ ⇩عکس رشد توقف ناپذیر پای این کودک +تصاویر

اندازه ی پای پسر کوچولو هر روز در حال ازدیاد است و والدین مضطرب وی تقریبا تمام بیمارستانهای دهلی نو را زیر پا قرار داده اند بدون این که مددی به آنها شود ! آنکور پدر این کودک نقل می کنید وقتی که خردسالمان به دنیا آمد   نگاه کردیم سمت راست او منظم در حال رشد است در حالیکه سمت چپ طبیعی و ضعیف تر از  آنور است ، یکی از شرایطی که به وحشت می افتیم پیش بیاید این است که تحرک فرزندمان به طور کامل متوقف شود .این یک مسئله ی بسیار دردآور برای ماست.او حتی بدون کمک و حامی ای قادر نمی باشد  به خوبی قدم بزند .

 

مادر این کودک گفت چنانچه پسرم پیاده قدم بزند درد پا و خونریزی امانش را خواهد برید . اطمینان داشته باشید ما تا هر زمان که زمان می برد با جدیت برای درمان فرزندمان ادامه میدهیم اما باور کنید نگاه کردن درد و رنج فرزندمان بسیار سفت است.  

عکس شماره ۷ ⇩عکس رشد توقف ناپذیر پای این کودک +تصاویر

شروتی نقل می کنید  ما با همه ی پزشکان دهلی دیدار کرده ایم اما تا بحال ما قادر به یافتن هیچ نوع معالجه ای نشدیم. تماشای درد و رنج فرزندمان بسیار دردآور است اندازه ی پای او هر روز در حال ازدیاد است  و این چیزیست که قلب مرا میشکند

 

خصوصی – مترجم اعظم خسروگردی

 

 

مطالب مرتبط:

 

طفلی با هشت دست و پا بدنیا آمد +تصاویر

 

ساخت کفش برای بزرگ ترین پای دنیا + عکس

 

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال