اعتراف پزشک تبریزی به نذری نبودن غذاها/ مرگ همسر و مادربزرگ با قرص برنج


اعتراف پزشک تبریزی به نذری نبودن غذاها/ مرگ همسر و مادربزرگ با قرص برنج

دادستان تبریز با اعلام صدور نظریه پزشکی قانونی درباره دلیل فوت همسر و مادربزرگ پزشک تبریزی نقل کرد: این پزشک به نذری‌نبودن خوراکی ها اعتراف کرده است.

تصویر و عکس   اعتراف پزشک تبریزی به نذری نبودن خوراکی ها/ فوت همسر و مادربزرگ با دارو  برنج

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، موسی خلیل اللهی دادستان تبریز از صدور نظریه پزشکی قانونی در رابطه پرونده فوت دو عضو خانواده پزشک تبریزی گزارش کرد و تصریح کرد: مطابق نظریه پزشکی قانونی دلیل فوت دو نفر از اعضای خانواده این پزشک مسمومیت با سم فسفین (دارو برنج) بوده است.

وی ادامه داد: این فرد یک پزشک عمومی است که در سال های اخیر فارغ التحصیل شده و شهرت ویژه ای ندارد، همچنین اصلی فعالیت وی نیز در منزل تندرست یکی از محلات تبریز بوده که توسط دانشگاه علوم پزشکی تبریز به بخش اختصاصی واگذار شده است.

خلیل اللهی به اظهار توضیحاتی در مورد ادعای خیّر بودن این پزشک نیز توجه کرد و نقل کرد: اگه مبنای این بحث پخش یک ورژن پزشکی در اینترنت است که باید نقل کرد که این بحث در تحقیقات به اثبات نرسیده است؛ چراکه در ورژن پخش کشف کرده از این پزشک در اینترنت، به داروخانه پیشنهاد داده شده که مخارج داروها را از بیمار نگیرد و این درحالی است که اصل بودن این ورژن و این که شخصی به واسطه توصیه این پزشک مخارج داروها را توجه کرد نکند، در تحقیقات به اثبات نرسیده است.

دادستان تبریز همچنین مسمومیت به خاطر مصرف خوراکی ی نذری را نیز منتفی آگاهی داشت و نقل کرد: اساساً بحث مسمومیت با خوراکی ی نذری در این پرونده صددرصد منتفی و به هیچ وجه بحث خوراکی ی نذری مطرح نبوده است، خوراکی ها از یکی از غذاخوریهای تبریز خریداری شده است و بر اساس تحقیقات پرونده و وارسی محتوای دوربین های حاضر در مکان، نحوه تهیه کرد غذا معلوم شده است.

دادستان تبریز یادآور شد: خود این پزشک نیز تأیید کرده که اصلاً بحث نذری در کار نبوده است.

وی در انتها تصریح کرد: زوایای دیگر این پرونده در چندین روز آینده و از سوی سیستم قضایی این استان به اطلاع عموم خواهد رسید.

*براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد*

گردآوری توسط: زيبا ت.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ديدم به خواب خوش که به دستم پياله بود
««« »»»
تعبير رفت و کار به دولت حواله بود

اعتراف پزشک تبریزی به نذری نبودن غذاها/ مرگ همسر و مادربزرگ با قرص برنج

TT / 92 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال