خواب رویایی جوان با «قتل »نیمه تمام ماند


خواب رویایی جوان با «قتل »نیمه تمام ماند

نقشه قتل امیرحسین را بارها در ذهنم مرور می‌کردم تا این که شامگاه هفتم آبان‌ماه در ۲۰ کیلومتری قم به گرمسار، امیرحسین خوابید و زمان اجرای نقشه‌ام مهیا شد.

تصویر و عکس   خواب رویایی جوان با «قتل »نیمه تمام ماند

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار حوادی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ ساعت ۹:۳۰ هشتم ماه آبان جاری مرد جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۰۶ نامجو مدعی شد فرزند نوزده ساله ای بنام امیرحسین را پیرامون جاده قم به گرمسار به قتل رسانده است.

با اعلام مراتب این اتفاق به بازپرس کشیک قتل پایتخت، قاضی مرادی؛ بازپرس امور جنایی تهران بزرگ دستور بازداشت و جابجایی متهم این پرونده را به مکان وقوع قتل صادر کرد و با جابجایی متهم پرونده به صحنه جرم جسد مقتول در آنجا یافته شد.

قبل از ظهر امروز متهم پرونده به شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران بزرگ رسانده شد و در اظهاراتش به قاضی مرادی نقل کرد: مدتی قبل از یکی از شهرهای شمالی کشور به دلیل معضلات خانوادگی به تهران بزرگ آمدم و چون جایی برای استراحت کردن نداشتم به مرقد حضرت امام(ره) رفتم، در مرقد امام با فرزند جوانی بنام امیرحسین (مقتول) آشنایی پیدا کردم، مدتی از آشنایی من با امیرحسین نمی گذشت که بر آن شدیم با هم با پای پیاده به یکی از شهرهای شمال شرقی کشور برویم، به همین دلیل ۵ ماه آبان از قم به سمت مقصد با پای پیاده حرکت کردیم.

وی ادامه داد: همواره در ذهنم نقشه قتل امیرحسین را می کشیدم تا این که شامگاه هفتم ماه آبان جاری ۲۰ کیلومتر از قم به سمت گرمسار آمده بودیم در جاای برای استراحت توقف کردیم و امیرحسین خوابید؛ حدود ساعت ۱۰:۳۰ شب با سنگی چندین ضربه به سر امیرحسین زدم او از مکانش بلند شد مجدداً ضربات دیگری به سرش وارد کردم عاقبت ملحفه ای روی جسد امیرحسین کشیدم و به تهران بزرگ بازگشتم، وقتی که به تهران بزرگ آمدم جدید فهمیدم که امیرحسین را کشته ام و خودم را به پلیس شناساندم.

متهم این پرونده در ادامه اظهاراتش به بازپرس نقل کرد: من در زمان جنگ جوای ام سابقه مریضی روحی و روان پریش داشتم و در بیمارستان بستری شدم.

عاقبت متهم همراه با پرونده با توجه به وقوع قتل در محدوده شهر قم با صدور قرار نبود صلاحیت در دادسرای امور جنایی تهران بزرگ برای رسیدگی به دادسرای قم ارسال شد.

______________________

گردآوری از : بهاره و.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

قرار و خواب ز حافظ طمع مدار ای دوست
««« »»»
قرار چيست صبوری کدام و خواب کجا

خواب رویایی جوان با «قتل »نیمه تمام ماند

TT / 79 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال