برگزاری همایش «همه علیه استکبار» در همدان/ بهانه گیری متولیان حسینیه امام(ره) مانع از برگزاری همایش در این مکان شد


برگزاری همایش «همه علیه استکبار» در همدان/ بهانه گیری متولیان حسینیه امام(ره) مانع از برگزاری همایش در این مکان شد

خبرگزاری فارس: برگزاری همایش «همه علیه استکبار» در همدان/ بهانه‌گیری متولیان حسینیه امام(ره) مانع از برگزاری همایش در این جا شد

دبیر جبهه مردمی استکبارستیزی همدان از برگزاری همایش «همه علیه استکبار» در همدان گزارش کرد و گفت: متولیان حسینیه امام(ره) به دستاویز‎ تعمیر این جا مانع از برگزاری همایش در این جا شدند.

امیر حاجی بابایی امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در همدان، از برگزاری سومین همایش «همه علیه استکبار» در همدان گزارش کرد و اظهارکرد: امسال در دومین سال فعالیت جبهه مردمی استکبارستیزی هستیم که از کلکسیون اعضای واقعی و حقوقی استان همدان تشکیل شده است.

وی تصریح کرد: این سومین همایش از کلکسیون همایش های «همه علیه استکبار» است که اولین همایش در برج اردیبهشت امسال با وجود حسن عباسی در حسینیه امام(ره) به انجام رسانده شد.

دبیر جبهه مردمی استکبارستیزی همدان یاد آوری کرد: برگزاری دومین همایش «فوت بر ایالات متحده» در باغ موزه پاسداری مقدس با وجود دکتر ضرغامی و جناب حامد زمانی به انجام رسانده شد.

وی ادامه داد: سومین همایش هم فردا سه شنبه ۱۱ برج آبان با وجود سردار حاج سعید قاسمی در مسجد المهدی شهرک الوند به انجام رسانده میشود.

حاجی بابایی با اشاره به برنامه جانبی این همایش نیز یادآور شد: از سرود «فوت بر ایالات متحده»، گروه سرود نورالمهدی، حین اجرای بخش های گوناگون، پرده برداری خواهد شد.

وی از تقدیر از سه هیأت مذهبی که در دهه نخست محرم محتوای مداحی و منبرهای استکبارستیزی داشتند، گزارش کرد و افزود: حاج میثم احمدی پور هم مداح این مهمانی خواهد بود.

دبیر جبهه مردمی استکبارستیزی همدان در خصوص چرایی برگزاری این همایش در مسجد یکی از محلات همدان نیز گفت: بعد از این که برنامه های جبهه مجادله با استکبار را برای سال های بعد برنامه ریزی می کردیم به این نتیجه رسیدیم که برنامه های جبهه که یکی از آرمان های انقلاب است را به محلات ببریم.

وی با تأکید بر این که از این پس برنامه های عمده و شاخص جبهه در محلات به انجام رسانده خواهد شد، ادامه داد: این همایش ها در سال آینده در مسجد شهرک شهید بهشتی، مسجدی در شهرک مدنی، مسجد جامع مریانج، مسجد دره مرادبیک، مسجد اعتمادیه و مسجد کوی محمدیه به انجام رسانده میشود.

حاجی بابایی در خصوص نبود برگزاری این همایش در حسینیه امام(ره) نیز توضیحاتی ارائه کرد و گفت: به نظر هر کسی که از آفتاب رویگردان شود، خود زیان میبیند زیرا عمارت اولیه ما این بود که این برنامه هم در نقطه مرکزی و محوری باشد، اما گویا سیاست های متولیان حسینیه امام(ره) عوض شده و به دستاویز تعمیر این جا قرار ندادند مهمانی به انجام رسانده شود.

وی با بیان این که قرار شد در محلات این برنامه را به انجام رسانیم، بیان داشت: برنامه ریزی ما برای برگزاری برنامه ها در محلات در سال ۹۶ بود.

دبیر جبهه مردمی استکبارستیزی همدان افزود: با نبود موافقت مسؤولان حسینیه امام(ره) در برگزاری این همایش در آن جا، برنامه ریزی ما نیز برای برگزاری همایش در محلات از سال آینده به امسال تغییر کرد.

وی یاد آوری کرد: به چشم مییاید عده ای گمان می کنند که چنانچه متولی مکانی باشند و آن را در اختیار جبهه انقلابی ندهند، خدشه ای به برنامه وارد می شود.

حاجی‎بابایی تأکید کرد: همه نگاه خواهند کرد این برنامه پرشورتر، با جذب خوب تر و با وجود انقلابی همه اقشار جامعه به انجام رسانده خواهد شد.

—پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود—

تهیه از : بيژن د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کردار اهل صومعه‌ام کرد می پرست
««« »»»
اين دود بين که نامه من شد سياه از او

برگزاری همایش «همه علیه استکبار» در همدان/ بهانه گیری متولیان حسینیه امام(ره) مانع از برگزاری همایش در این مکان شد

TT / 116 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال