معضل خشکسالی بر معیشت مردم اثرگذار است


معضل خشکسالی بر معیشت مردم اثرگذار است

خبرگزاری فارس: معضل خشکسالی بر معیشت مردمان موثر است

رئیس فرمانداری فردوس نقل کرد: کاهش نزولات جوی و درپی آن کاهش تولیدات کشاورزی از معضلات اصلی امروز است که در نهایت به بیکاری منجر می‌شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از بیرجند، حسین اسماعیلی ظهر امروز در ملاقات با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، بیان داشت: شهرستان فردوس از قدمت خوبی برخوردار است، این شهرستان با جمعیتی بالغ بر ۱۵۰ هزار نفر، دارای سرمایه ادبی انبوه ای است.

وی اضافه کرد: یکی از این سرمایه ها، محمدجعفر یاحقی است که از اعضای به نام آکادمی زبان و ادبیات فارسی کشورمان است و تا به حال بسیار خوش درخشیده اند.

رئیس فرمانداری فردوس تصریح کرد: شهر فردوس به شهر خیران سرشناس است، به طوری که برخی ارگان ها به صورت خودجوش به خانواده های نیازمند کمک میکنند و مددهای انتقادی آنان بلاعوض است.

اسماعیلی نقل کرد: در حال حاضر هشت واحد تعلیم مناسب و دو مدرسه علمیه خواهران و برادران در حال حاضر در این شهرستان فعال است.

وی اضافه کرد: با حضور مردمان پیوسته آماده در صحنه و آزاده، ما قادر هستیم برنامه های اجرایی را وسعت بخشیم تا با بهبود هر چه بیشتر در همه عرصه ها جبران اعتماد و اطمینان مردمان را بدهیم.

رئیس فرمانداری فردوس اذعان داشت: از نمایندگی ولی فقیه تقاضا دارم که با عنایت بیشتر به شهرستان فردوس موجبات نشاط ما را فراهم آورند تا با انرژی بیشتر بتوانیم به این مردمان آزاده یاری رسانیم.

اسماعیلی اضافه کرد: هر ساله ۱۰ میلیون مسافر و زائر حرم امام هشتم (ع) از مسیر فردوس به مشهد مسافرت می کنند و مسؤولان در جوار مردمان پیوسته آماده پذیرایی از این زائران بوده اند.

وی از سابقه دینی و فرهنگی فردوس یاد کرد و بیان داشت: در سال های اخیر چهره مقدس و دینی این شهرستان صدمه خورده و با تدابیر هوشمندانه بتوانیم پا به عرصه ای فراتر نهیم.

رئیس فرمانداری فردوس نقل کرد: کاهش نزولات جوی و درپی آن کاهش تولیدات کشاورزی از معضلات اصلی امروز است که نهایت به بیکاری منجر می شود.

*براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد*

تهیه از: گلبهار ق.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دلا رفيق سفر بخت نيکخواهت بس
««« »»»
نسيم روضه شيراز پيک راهت بس

معضل خشکسالی بر معیشت مردم اثرگذار است

TT / 74 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال