تحقق اقتصاد مقاومتی در اولویت امور سازمان دامپزشکی است


تحقق اقتصاد مقاومتی در اولویت امور سازمان دامپزشکی است

خبرگزاری فارس: تحقق اقتصاد مقاومتی در اولویت امور سازمان دامپزشکی است

سرپرست سازمان دامپزشکی کشور با بیان این که یکی از اصلی ترین اولویت‌های این سازمان تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است،‌ نقل کرد: اقدامات و برنامه‌ریزی‌های ضروری برای تحقق اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از کرج، مهدی خلج پس از ظهر امروز در حاشیه بازدید از روند آماده سازی خط تولید واکسن تب برفکی در استان البرز بیان داشت: یکی از اصلی ترین اولویت های این سازمان تحقق اقتصاد مقاومتی است که در این راستا پشتیبانی از طرح ها در این زمینه در دستور کار است.

وی ادامه داد: در این راستا سازمان دامپزشکی با پشتیبانی از تولیدکنندگان بخش اختصاصی در زمینه اقتصاد مستحکمی اقدامات ضروری را به انجام خواهد رساند.

سرپرست سازمان دامپزشکی کشور در ادامه سخنان خود با اشاره به این که این سازمان نیز همگام با نقشهای اقتصاد مقاومتی است تأکید کرد: توسعه مراکز محصولی و دانش بنیان از لزومهایی بوده که در کشور به صورت دقیق و صحیح صورت گرفته است و همچنان نیز ادامه دارد.

خلج نقل کرد: بهره وری تولیدات داخلی و پشتیبانی از تولیدات داخلی از اصلی ترین اقداماتی است که باید به صورت اساسی به آن توجه شود.

وی با اشاره به توانمندی های شرکت های دانش بنیان و همچنین حضور نیروهای متخصص فعال تأکید کرد: کارشناسان دفتر دارو و معالجه سازمان دامپزشکی در روزهای آینده با اجرای دقیق دستورالعمل ها و ضوابط در ساختار خط تولید واکسن، تولید واکسن تب برفکی در این شرکت به صورت موقت و مشروط افتتاح خواهد شد.

***لطفا نظر دهيد***

نگارنده: كتايون ب.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شد آن که اهل نظر بر کناره می‌رفتند
««« »»»
هزار گونه سخن در دهان و لب خاموش

تحقق اقتصاد مقاومتی در اولویت امور سازمان دامپزشکی است

TT / 53 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال