طلاب بهترین بازوان تحقق و تبیین اقتصاد مقاومتی هستند


طلاب بهترین بازوان تحقق و تبیین اقتصاد مقاومتی هستند

خبرگزاری فارس: طلاب خوب ترین بازوان تحقق و تبیین اقتصاد مقاومتی هستند

مدیرکل صدا و سیمای ایلام گفت: طلاب خوب ترین بازوان تحقق و تبیین اقتصاد مقاومتی هستند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از ایلام، علیرضا شیرویی ظهر امروز در همایش تبیین اهداف اقتصاد مقاومتی و نقش طلاب در تحقق آن اظهار داشت: عبارت اقتصاد مقاومتی برای نخستین بار توسط آیت الله خامنه ای در ماه شهریور سال ۱۳۸۹ وارد ادبیات اقتصاد کشور شد.

مدیرکل صدا و سیمای ایلام با بیان این که چکیده این اظهارات این است که باید تمام مایحتاج حیات خود را در درون کشور ساخته و از تولیدات خود به کار بریم گفت: از تکالیف روحانیون و طلاب علوم دینی تبیین منویات آیت الله خامنه ای در تحقق اقتصاد مقاومتی است.

شیرویی مطالبه گری، فرهنگ سازی و شناسایی کارآفرینان را از اهداف و سیاست های رسانه استانی عنوان کرد و گفت: طلاب حوزه های علمیه با آینده گریه نکن و تفسیر مسائل کشور قادر هستند به رسانه در تبیین سیاست های اقتصاد مقاومتی و فرهنگ سازی برای اشتغال و تولید یاری رسانند.

مدیرکل صدا و سیمای ایلام گفت: اصلی ترین مانعی که بر سر راه اقتصاد مقاومتی قرار داده اند همین عایق ذهنی است که یک عده در جامعه سعی دارند بر راه اقتصاد مقاومتی بوجود آورند و آن را یک نظریه، یک صحبت ناکارآمد جلوه دهند که با توجه به وارونه جلوه دادن حقایقی که در جامعه ما هست ما باید به این سمت حرکت کنیم.

امام جمعه شهرستان ایوان نیز در این همایش از طلبه های اندیشمند به عنوان موثر ترین قشر در تحقق و تبیین اقتصاد مقاومتی نام برد و گفت: باید در راه تحقق اقتصاد مقاومتی کوشش بیشتری شود.

حجت الاسلام علی محمد لروند اضافه کرد: ما قدر حوزه های علمیه را باید آگاهی بداریم و در راه تقویت حوزه ها تلاش کنیم و همکاری و همدلی در این راستا امری لازم و لازم است، هر چه از دستمان بر می آید به انجام رسانیم تا به دین خدا یاری رسانیم.

در انتها این مهمانی از ۲۲ نفر از طلاب ممتاز حوزه های علمیه شهرستان ایوان تقدیر به عمل آمد.

لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد

گردآورنده: بهگل ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حال خونين دلان که گويد باز
««« »»»
و از فلک خون خم که جويد باز

طلاب بهترین بازوان تحقق و تبیین اقتصاد مقاومتی هستند

TT / 69 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال