اتهام اخلال در نظام اقتصادی به کلاهبردار میلیاردی در کرمانشاه / ۲۲هزار نفر مالباخته


اتهام اخلال در نظام اقتصادی به کلاهبردار میلیاردی در کرمانشاه / ۲۲هزار نفر مالباخته

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه نقل کرد: اتهام کلاهبردار میلیاردی در کرمانشاه اخلال در نظام اقتصادی است.

تصویر و عکس   اتهام اخلال در نظام اقتصادی به کلاهبردار میلیاردی در کرمانشاه / ۲۲هزار نفر مالباخته

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از کرمانشاه، مجتبی ملکی در میان خبرنگاران با بیان این که این فرد اقدام به جمع آوری پولهای مردمان با عنوان مشارکت در تولید قالی و گلیم کرده بود بیان داشت: این فرد به عنوان مدیر شرکت تولیدکننده قالی و گلیم به دریافت مبالغ کلان از مردمان و توجه کرد سود به آنها اقدام می کرد که این اقدام اخلال در نظام اقتصادی تخمین زده شده و گزارشهایی اطراف آن به دست ما رسیده است.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه با بیان این که بعد از دستگیری این فرد فعلاً توزیع پول یا مال به اشخاص درگیر در این پرونده حضور ندارد و دادستانی پیگیر معرفی اموال این فرد است اضافه کرد: بیش از ۲۲هزار نفر از اشخاص پول خود را به این فرد سپرده اند در حالی که مدرک ویژه ای از وی ندارند و مدارک آنها به یک تعهد محضری و سفته های بدون پشتوانه مالی و ضمانت بانکی برگزیده می شود.

ملکی اضافه کرد: اقدام غیر مجاز دیگر این فرد تبدیل پولهای مردمان به ارزهای خارجی و خروج مقادیر زیادی از این پولها به یکی از کشورهای حوزه خلیج همیشگی فارس است که ۲۴۰هزار دلار، مقادیر از سایر ارزهای خارجی به ارزش یک میلیارد تومان و دو میلیارد تومان پول انتقاد که برای خروج از کشور تهیه شده بود در مکان کار و سوله های وی کشف و ضبط شد.

دادستان کرمانشاه نقل کرد: این فرد اقداماتی دیگر که کاملاً با مسیر فعالیت قالی و گلیم مغایرت دارد نیز به انجام رسانده که از این طوری اقدامات می شود به تهیه کرد نیم تن سنگهای گران تحت عنوان کارخانه انگشترسازی، گاوداری، تهیه کرد اسب و غیره اشاره کرد که این فعالیتها خارج از بحث گلیم و گبه است.

ملکی اضافه کرد: سیستم قضائی، نیروهای امنیتی و انتظامی تحت تأثیر هیچگونه جوسازی در راستای انجام تکلیف قرار نخواهند گرفت و رسیدگی به این پرونده در اولویتهای سیستم قضائی استان کرمانشاه قرار دارد.

به گزارش تسنیم مرد میم شب گذشته توسط نیروهای امنیتی و انتظامی بازداشت شد.

-لطفا نظر دهيد-

تهیه کننده: پاكناز ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از بس که دست می‌گزم و آه می‌کشم
««« »»»
آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خويش

اتهام اخلال در نظام اقتصادی به کلاهبردار میلیاردی در کرمانشاه / ۲۲هزار نفر مالباخته

TT / 76 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال