"ذاکر حیدری" به جمع شهدای مدافع حرم آذربایجان شرقی پیوست


"ذاکر حیدری" به جمع شهدای مدافع حرم آذربایجان شرقی پیوست

شهید «ذاکر حیدری» مدافع حرم بی بی زینب به جمع شهدای مدافع حرم آذربایجان شرقی پیوست.

تصویر و عکس   "ذاکر حیدری" به جمع شهدای مدافع حرم آذربایجان شرقی پیوست

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از تبریز، شهید «ذاکر حیدری» از فرماندهان باتجربه و مدافع حرم بی بی زینب به جمع شهدای مدافع حرم آذربایجان شرقی پیوست.

بر اساس این گزارش، مهمانی ابراز علاقه به پیکر منزه این شهید زینبی فردا سه شنبه مورخه ۱۱ برج آبان ساعت ۱۵.۳۰ در پایانه حجاج فرودگاه شهید مدنی تبریز به انجام رسانده شده و مهمانی شبی باشهید هم همان روز در حسینیه گلزار شهدای وادی رحمت تبریز به انجام رسانده میشود.

این گزارش اضافه میکند، پیکر منزه شهید ذاکر حیدری چهاشنبه از میدان شهدا تا میدان ساعت و نماز تشییع شده و بر پیکر منزه آن شهید نماز گزارده می شود که مردمان قادر هستند از میدان ساعت تا وادی رحمت وتدفین مزار شهدای تبریز مشایعت کرده و در مهمانی تدفین آن حیدری و زینبی شرکت کنند.

به گزارش تسنیم، مهمانی شام غریبان هم چهارشنبه از ساعت ۱۸.۳۰ تا ۲۰.۳۰ و مهمانی روز سوم شهید پنج شنبه ازساعت ۱۸.۳۰ الی ۲۰.۳۰ در مسجد طوبی تبریز به انجام رسانده میشود.

مهمانی بزرگداشت در زادگاه این شهید نیز در شهرستان ورزقان جمعه ساعت ۱۴.۳۰ الی ۱۶.۳۰ درمسجد جامع ورزقان به انجام رسانده خواهد شد.

*با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد*

تهیه از: كامران ز.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نکته‌ای دلکش بگويم خال آن مه رو ببين
««« »»»
عقل و جان را بسته زنجير آن گيسو ببين

"ذاکر حیدری" به جمع شهدای مدافع حرم آذربایجان شرقی پیوست

TT / 52 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال