فیلم تبلیغاتی دکتر فرمند و یادآوری وعده ایشان به جوانان


فیلم تبلیغاتی دکتر فرمند را در کانال صدای میانه تماشا کنید تا خود قضاوت کنید. عناوین صحبتهای ایشان را مرور می کنیم:

اگر از این دستکش! گذشتید، پس ذهن شما خیلی باز است(!) و خیلی کارها خواهیم کرد ولی اگر از این دستکش نگذشتید، هیچ کاری در این شهر انجام نخواهد شد(!!). نامزدی که به هر ترفندی فریب می دهد تا رأی بگیرد، اگر مجلس رفت چه می کند؟ شما بروید سوابق 6500 نامزد انتخابات مجلس را ببینید. کدامیک فوق دکترای برنامه ریزی دارد؟ با این تخصص باید در مجلس از حق خود دفاع کنیم و بگوییم: در این میانه نرخ بیکاری 25% است. باید برای اینکار برنامه ریخت. فرمند دروغ نمی گوید. فریب نمی دهد. ای جوانان به من کمک کنید. آینده روشنی در انتظار شما است(!). در شهر تابلوی دکترا زدند و چقدر روستایی فریب دادند بعدش آوردند پایین ولی در مورد مدرک من کسی چیزی نمی تواند بگوید.  ....

فیلم را تماشا کنید و دیگر وعده ها و شعارهای داغ انتخاباتی ایشان را ببینید و شعارهای دیروز ایشان را با رفتار امروز مقایسه کنید.

فیلم تبلیغاتی دکتر فرمند و وعده به جوانان

 

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال