تشکیل شرکت ایرانی قزاقی برای اتصال قزاقستان به آبهای آزاد


تشکیل شرکت ایرانی قزاقی برای اتصال قزاقستان به آبهای آزاد

مدیرعامل کشتیرانی بحر خزر با بیان این‌که بزرگترین خط کشتیرانی خزر در اختیار کشورمان است از برنامه‌ راهبردی ۵ ساله برای تدوام این روند گزارش کرد.

تصویر و عکس   تشکیل شرکت ایرانی قزاقی برای اتصال قزاقستان به آبهای آزاد

به اعلان سرزه و به نقل از گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، علی اکبر غنجی با اشاره به سهم ۳۵ درصدی فعلی این شرکت در حمل و نقل بحر خزر بیان کرد: درپی ازدیاد این سهم به ۵۰ درصد طی یک برنامه ۲ ساله هستیم، در این راستا گوناگونی بخشی را در دستور کار گذاشته و به زودی در بخش حمل مواد و محمولات نفتی وارد می شویم.

وی با ابراز امیدواری درباره ازدیاد تردد کشتی ها با درفش کشورمان، تصریح کرد: به حوزه های گوناگون دیگر از جمله حمل و نقل چندین وجهی و موضوع حمل و نقل شمال-جنوب و در مسیر جاده ابریشم وارد شده ایم. علاوه بر این در ناحیه آزاد انزلی با طرف های قزاقستانی در حال ایجاد یک شرکت مشترک هستیم تا بتوانیم از این طریق آنها را به صورت دریا-ریل- بندر به آب های آزاد متصل کنیم.

وی یادآور شد: در مسیر توسعه فعالیت هایمان مشارکت و همکاری های بزرگی را شروع کرده ایم. شرکت کشتیرانی بحر خزر در یکی از بنادر کشور روسیه کانتینرهای یخچال دار خود را مستقر کرده است همزمان سیلوسازی و ایجاد پایگاه مخازن روغن را نیز به انجام رسانده ایم به این علت که باور می‌ داریم اصلی ترین شریک تجاری ما در حوزه بحر خزر کشور روسیه است.

**ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربر عزيز، کمک کنيد**

نگارنده: شراره ز.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بگفتمی که بها چيست خاک پايش را
««« »»»
اگر حيات گران مايه جاودان بودی

تشکیل شرکت ایرانی قزاقی برای اتصال قزاقستان به آبهای آزاد

TT / 51 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال