عربستان نفتکش های معامله کننده با ایران را تهدید کرد


عربستان نفتکش های معامله کننده با ایران را تهدید کرد

کشور عربستان نفتکش هایی که در بنادر کشورمان پهلوگیری کنند را به نبود همکاری تهدید کرد و اعلام کرد که این نفتکش ها حق پهلوگیری در بنادر کشور عربستان را ندارد.

تصویر و عکس   کشور عربستان نفتکش های معامله کننده با کشورمان را تهدید کرد

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مسئولان کشور عربستان سعودی به مکان مسابقه سلامت در بازار ناحیه و دنیا با کشورمان، به فکر روش های دیگری هستند. از جمله روش های باورنکردنی این کشور برای رویارویی با کشورمان، تصمیم تازه مسئولان سعودی مبنی بر تهدید شرکت های آسیایی و اروپایی برای همکاری در فروش نفت کشورمان است.

کشور عربستان به تازگی اعلام کرده که هر نفتکشی که اقدام به پهلوگیری در بنادر کشورمان کند و در موضوع فروش نفت با کشورمان شراکت کرده باشد، از همکاری های آینده با کشور عربستان کنار قرار داده خواهد شد و حق پهلوگیری در بنادر کشور عربستان را ندارد.

پایگاه خبری FINANCIAL TIMES در این خصوص نگاشت "نفتکش هایی که به حمل نفت کشورمان توجه بکنند از پهلوگیری در بنادر کشور عربستان و بحرین منع شده اند."

به چشم مییاید کشور عربستان سعودی در تلاش برای اعمال فشار به سیاست های فروش نفت کشورمان است تا ناچار نباشد در جهت اجرای نقشی که خودش برای فریز نفتی ارائه کرده، ناچار به کاهش تولید و عرضه نفت نپخته خود شود.

پایگاه خبر دهی اجلاس صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی کشورمان نیز امروز تهدید کشور عربستان علیه نفتکش هایی که در بنادر کشورمان پهلوگیری کنند را تأیید کرد و نگاشت که "در بازار نفت، سعودی ها بعد از دست کاری نرخها و کم هزینه به فروش رسانی طلای مشکی حتی پا را فراتر گذاشته و به مخاطره انداخته اند که کشتی های نفتکشی که در پایانه های نفتی کشورمان پهلوگیری کنند حق وارد شدن به پایانه های نفتی کشور عربستان سعودی را ندارند."

****************************************

تهیه کننده : ژاله ح.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نخست روز که ديدم رخ تو دل می‌گفت
««« »»»
اگر رسد خللی خون من به گردن چشم

عربستان نفتکش های معامله کننده با ایران را تهدید کرد

TT / 98 — TP / 36%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال