پسر میثاقیان هم «اوتی» شد/ مربیگری از روی سکوها به روش سرمربی بادران


پسر میثاقیان هم «اوتی» شد/ مربیگری از روی سکوها به روش سرمربی بادران

سرمربی تیم ورزش فوتبال بادران از روی سکوهای ورزشگاه پاس قوامین تیمش را مقابل بادران هدایت می‌کرد.

تصویر و عکس   فرزند میثاقیان هم «اوتی» شد/ مربیگری از روی سکوها به سبک سرمربی بادران

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، ملاقات تیم های بادران و سایپای تهران بزرگ در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی باشگاه های کشور از ساعت ۱۵ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه پاس قوامین تهران بزرگ به انجام رسانده شد.

* این بازی حدود ۲۰۰ تماشاگر داشت.

* در ابتدای این ملاقات حسین فرکی و کادر فنی تیم سایپا به سمت نیمکت تیم بادران آمدند و با آرتا منهاجی مربی بادران و سایر نیمکت نشینان این تیم خوش وبش کردند.

* اکبر میثاقیان، سرمربی بادران که در ملاقات مرحله قبلی این تیم از روی نیمکت اخراج شده بود این رقابت را از سکوی تماشاگران تماشا می کرد. البته او پیش از آغاز رقابت به سوی نیمکت تیم سایپا رفت و با حسین فرکی و با سایر اعضای کادر فنی سایپا سلام و احوال سؤال کنی کرد.

* میثاقیان از سکوی هواداران موارد فنی را به بازیکنان خود گوشزد می کرد. وی همچنین هنگامی که سعید واسعی گلزن این تیم به دلیل مصدومیت روی زمین افتاده بود، پزشک تیم را از روی نیمکت صدا زد و دستور رسیدگی به حالت مهاجم تیمش را داد.

* در چندین صحنه مشکوک به پنالتی میثاقیان از روی سکوها به داور دادخواهی کرد.

* امین منوچهری، مهاجم بادران که بازی را از روی نیمکت آغاز کرد در حالی که چندین دقیقه از آغاز رقابت گذشته بود با یک خبرنگار گفت و گو می کرد.

* سایپا روی اولین موقعیت جدی خود توسط غلامرضا رضایی به گل رسید.

* مصطفی قنبرپور، مدیر تیم های پایه و فرهنگستان پرسپولیس تماشاگر مخصوص این ملاقات بود.

* بهتاش میثاقیان، فرزند سرمربی بادران نیز از ابتدای این ملاقات برای بادرانی ها بازی می کرد. او همچنین همانند وقت هنرپیشگی پدرش اوت ها بلند پرتاب می کرد.

* فرکی در ابتدای نیمه دوم الساندرو فلیپ التراماری، دروازه بان ذخیره خود را به مکان حامد فلاح زاده به بازی آورد، تعویضی که به چشم نمیامد ناشی از مصدومیت فلاح زاده باشد.

————————————-

مسئول متن : آتوسا ظ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بوسيدن لب يار اول ز دست مگذار
««« »»»
کخر ملول گردی از دست و لب گزيدن

پسر میثاقیان هم «اوتی» شد/ مربیگری از روی سکوها به روش سرمربی بادران

TT / 60 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال