مس کرمان سکوی پرتاب مجدداً باقری :: ورزش سه


مس کرمان سکوی پرتاب دوباره باقری :: ورزش سه

هافبک آبی پنهان کن در ملاقات با تیم پیشین خود این شانس را دارد تا خود را مجدداً به مخلوط استقلال تحمیل کند.

تصویر و عکس مس کرمان سکوی پرتاب مجدداً باقری :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، فرشید باقری و مهدی رحمتی تنها بازیکنان ملاقات استقلال و مس کرمان هستند که پیش از این، سابقه بازی در تیم مقابل را در کارنامه خود دارند.

زمان حضور فرشید باقری در مس کرمان اما برخلاف مهدی رحمتی به سال های نزدیک بر می گردد. هافبک آبی پنهان کن که در روز غیبت امید ابراهیمی از ابتدا در مخلوط استقلال قرار گرفته، پیش از آغاز بازی دقایقی را در جوار دوستان کهنه خود در مس کرمان قرار دهند. باقری در وقتی که بازیکنان دو تیم برای حرارت دادن در زمین حاضر بودند، نزد بازیکنان و اعضای کادر پزشکی و تدارکات تیم پیشین خود رفت تا پس از خوش و بش با آنها برای حضور در زمین کسب مجوز کند.

باقری که زمان کامیابی را در مس کرمان سپری کرده است، در بازی های گذشته استقلال باتوجه به تحول دستگاه، فرصت کمی برای حضور در زمین و درخشش با پیراهن استقلال داشته؛ اما در ملاقات روز دوشنبه برابر مس کرمان این شانس را دارد تا شایستگی های خود را به منصوریان و استقلالی ها ثابت کند.

**پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود**

نگارش: آزاده ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

روندگان طريقت ره بلا سپرند
««« »»»
رفيق عشق چه غم دارد از نشيب و فراز

مس کرمان سکوی پرتاب مجدداً باقری :: ورزش سه

TT / 43 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال