خطیبی: با تجربه ها امروز رهبر تیم بودند :: ورزش سه


خطیبی: با تجربه ها امروز رهبر تیم بودند :: ورزش سه

مربی تیم خودرو سازی نقل میکنید که پیروزی برابر خونه به خونه را مدیون آسایشی است که اعضای هیأت مدیره به تیم داده اند.

تصویر و عکس خطیبی: با تجربه ها امروز رهبر تیم بودند :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورز‌ش سه”، حسین خطیبی مربی تیم خودرو سازی در نشست خبری پس از پیروزی دو بر یک تیمش مقابل خونه به خونه پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

خونه به خونه را مهار کردیم

جام حذفی شرایط ویژه خودش را دارد. خونه به خونه در لیگ یک صدرنشین است و از امکانات و مربی با دانشی بهره می‌برد. این تیم سال آینده قادر هست به لیگ برتر صعود کند. می‌دانستیم بازیکنان با تجربه و باهوشی در تیم رقیب وجود دارند. خونه به خونه را مهار کردیم و با بهره گیری از نقاط ضعف رقیب بازی خوب تری را نسبت به آنها ارائه کردیم. بازیکنان ما شاداب و سرحال بودند.

باشگاه از لحاظ روان پریش به ما کمک کرد

مکان دارد از مدیریت و هیأت مدیره تشکر کنم. پس از باخت مقابل پیکان همه آزرده بودیم؛ اما هیأت مدیره از لحاظ آرامش روحی و روان پریش برای تیم زمان قرار داد و از نزدیک شرایط تیم را دید. امروز پیروزی تیم مدیون آسایشی بود که باشگاه داشت. امروز شاهد بودید که هشت بازیکن عمده و کلیدی خود را نداشتیم. بازیکنان جوان ما فرصت کافی برای بازی کردن نداشتند؛ اما عملکرد‌ آنها ما را شاد کرد. نفرات با تجربه تیم امروز تیم را رهبری کردند. آندرانیک تیموریان قرار است به تیم ملی افزوده شود. این برد را به اعضای هیأت مدیره و باشگاه اهداء می‌کنم که ما را از لحاظ روحی- روان پریش یاری رساندند.

باید تیم را زیان شناسی کنیم

حالت تیم را زیان شناسی کردیم. در نخست فصل خطیبی بر آن شد کادر مجربی داشته باشیم. به دلیل احتیاج مبرم خطیبی قرار شد که چنانچه شرایط فراهم شود، یکی، دو نفر به جمع ما افزوده شوند. باید شرایط تیم را زیان شناسی کنیم.

****نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود****

نگارش از: ستاره ط.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جمالت معجز حسن است ليکن
««« »»»
حديث غمزه‌ات سحر مبين است

خطیبی: با تجربه ها امروز رهبر تیم بودند :: ورزش سه

TT / 67 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال