قشقایی تیم شصت و ششم ورزش فوتبال کشورمان ایران :: ورزش سه


قشقایی تیم شصت و ششم فوتبال ایران :: ورزش سه

تیم قشقایی، همان تیمی که پرسپولیس را در دور نخست جام حذفی غلبه کرده بود، در مرحله بعدی مسابقات به تیم آینده سازان برق شیراز هم باخت.

تصویر و عکس قشقایی تیم شصت و ششم ورزش فوتبال کشورمان :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، قشقایی برخلاف شکل و شمایل بازی اش برابر پرسپولیس و حذف صدرنشین لیگ برتر، تیم قدری نیست. آنها بعد از آن که برابر پرسپولیس در ضربات پنالتی برنده شدند، رنگ برد نگاه نکردند و امروز از ۷ بازی این تیم در گروه نخست لیگ دسته دوم تنها یک برد دارد و با ۲ مساوی و ۴ باخت در گروه خود یازدهم است؛ همین طور در جدول تلفیقی هم درمیان ۳۷ تیم لیگ دسته دوم کشور رتبه نازل ۳۲ را در اختیار دارد.

اما با توجه به وجود ۱۶ تیم در لیگ برتر و ۱۸ تیم در لیگ دسته نخست، باید نقل کرد پرسپولیس برابر تیم شماره ۶۶ ورزش فوتبال باشگاهی کشورمان بازنده شده است.

قشقایی به همشهری خود باخت تا تنها مأموریت این تیم در مسابقات ورزش فوتبال جام حذفی کشور، برد برابر پرسپولیس و آسان کردن بخش پایینی جدول جام حذفی برای تراکتورسازی باشد. اگه پرسپولیس حذف نمی‌شد، در دور بعدی جام حذفی، تراکتورسازی و پرسپولیس باید به مصاف هم می‌رفتند!

*****************************************

مسئول متن : شراره ز.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به رخ چو مهر فلک بی‌نظير آفاق است
««« »»»
به دل دريغ که يک ذره مهربان بودی

قشقایی تیم شصت و ششم ورزش فوتبال کشورمان ایران :: ورزش سه

TT / 38 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال