چگونگی گذر تراکتور از آقا پرسپولیسی :: ورزش سه


چگونگی عبور تراکتور از مرد پرسپولیسی :: ورزش سه

تراکتورسازی کامیاب شد امروز در جدال با تیم باسابقه ملوان به جمع ۸ تیم جام حذفی راه کشف کند.

تصویر و عکس چگونگی عبور تراکتور از مرد پرسپولیسی :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش‌ سه”، ملوان که دورانی گربه مشکی تیم‌های لیگ خوب تری محسوب می‌شد و دستاوردهای خوبی در جام حذفی داشت، در این فصل به لیگ دسته نخست سقوط کرده است. این تیم امروز در انزلی میزبان تراکتورسازی‌ای بود که در خوب ترین فرم خود مدعی کسب هر دو جام در فصل جاری به تعداد می‌رود.

ملوان که امیدوار بود با هدایت محمد مایلی‌کهن و شاگردان جوانش؛ همچنین پشتیبانی انزلی‌چی‌ها کامیاب به عبور از تراکتورسازی شود، در نهایت روی غلط مدافع خود و جای‌گیری عالی ایران‌پوریان با یک گل، این بازی را واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. جدال مخصوص این بازی را می‌توان تقابل امیر قلعه‌نویی و محمد مایلی‌کهن به عنوان سرمربیان دو تیم آگاهی داشت.

این دو مربی با سابقه تمایلات پرسپولیس و استقلال دورانی در لیگ برتر به عنوان جدی‌ترین حریف همدیگر شناخته می‌شدند که این‌بار در جام حذفی روبه‌روی همدیگر قرار گرفتند. هرچند مایلی‌کهن با بیانات گذشته‌اش در خصوص قلعه‌نویی حاشیه‌ساز شده بود؛ اما در این ملاقات استقبال گرمی از سرمربی پیشین استقلال روی نیمکت تراکتورسازی به عمل آورد.

این ملاقات در نهایت با تک گل ایران‌پوریان که در نیمه نخست انجام گرفت، انتها کشف کرد تا شاگردان امیر قلعه‌نویی در مرحله بعدی جام حذفی برق نوین شیراز را جلو روی خود داشته باشند.

پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست

گردآورنده: كيانا ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دوش از مسجد سوی ميخانه آمد پير ما
««« »»»
چيست ياران طريقت بعد از اين تدبير ما

چگونگی گذر تراکتور از آقا پرسپولیسی :: ورزش سه

TT / 46 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال