عالی ترین زمان نزدیکی برای برگزیدن جنسیت جنین


بهترین زمان نزدیکی برای انتخاب جنسیت جنین

تصویر و عکس خوب ترین وقت نزدیکی برای انتخاب جنسیت جنین

خوب ترین وقت نزدیکی برای انتخاب جنسیت جنین

 

زوج هایی که تصمیم به فرزندار شدن دارند ، با بهبود علم امروز قادر می باشند جنسیت جنین را خود تعیین کنند . به اعلان سرزه و به نقل از ، برای انتخاب جنسیت دختر یا پسر ، کافیست از راهکار هایی که در این مطلب از آورده ایم بهره گیرید . یکی از اصلی ترین نکات در تعیین جنسیت ، تعیین وقت تخمک قرار دهی می باشد و چنانچه مقاربت در حوالی وقت تخمک قرار دهی انجام شود ، پسر بدنیا خواهد آمد.برای بهره گیری از روش وقت بندی کافی است نگاهی به خصوصیات تخمک (X) و دو نوع اسپرم حاوی X Y در مردان بیندازیم آگاهی میداریم که زن ها هر ماه در اواسط سیکل خود یک یا چندین تخمک که از نظر جنسی فقط X هستنذد تولید می کنند و دربرابر مردان دارای دو نوع اسپرم X Y هستند

 

در واقع این مرد است که جنسیت سلول تخم را تعیین می کند به شکلی که چنانچه تخمک X با اسپرمx لقاح یابد سلول تخم مونث شده و چنانچه تخمکX با اسپرم Y لقاح یابد سلول تخم مذکر می شود.تخمک یک شلول درشت است که حدود ۰.۱ میلی متر کشور قطر دارد و با چشم غیر مسلح هم قابل مشاهده می باشد .حرکت آن بسیار کم و سنگین است و در حدود ۷۲ ساعت قادر هست در شرایط رحم زنده بماند .

 

مردان دارای دو نوع اسپرم هستند اسپرمی که حاوی کروموزوم X است و اسپرمی که حاوی کروموزوم Y است اسپرمX دارای سر بیضی بوده درشت تر و سنگین تر و با حرکت کمتری نسبت به اسپرم Y است و طول عمر آن بیشتر است . اسپرمYکوچکتر ، فرزتر و سریع بیشتری می باشد و دارای دم بلندتری است سر آن نیز گرد است ولی طول عمر آن کوتاه تر است و بسیار کم جان تر و ضعیفتر است . در واقع تفاوت این دو نوع اسپرم است که پایه و اساس انتخاب جنسیت را تشکیل می دهد و تمام روشهای انتخاب جنسیت در دنیامبتنی بر این فرق ها می باشد

 

یک نکته مهم این است که چنانچه چه اسپرمهای Y کم جانتر و دارای عمر کوتاه تری هستند ولی شمار اسپرمهای این نوع بسیار بیشتر از اسپرمهای x است و این جبران کننده نقطه ضعف آنهاست . و باعث یکسان شدن شمار موالید پسر و دختر می شود.

 

اسپرمهایY نسبت به محیط اسیدی بسیار حساس هستند و سریعا در این محیطها نابود میشوند و دربرابر اسپرمهایX در این محیطها مستحکمت بیشتری دارند و به این علت در تعیین جنسیت از شستشوهای اسیدی یا قلیایی بهره گرفته میشود.

 

طبق مطالب فوق یکی از اصلی ترین نکات در تعیین جنسیت ، تعیین وقت تخمک قرار دهی می باشد و چنانچه مقاربت در حوالی وقت تخمک قرار دهی انجام شود ، پسر بدنیا خواهد آمد به این علت که در وقت تخمک قرار دهی ترشحات دهانه رحم از پیوسته قلیایی تر و رقیق تر است و ارتجاع پذیر تر است و حرکت اسپرمهایY را بسیار ساده و راحت می کنداما چنانچه مقاربت ۳ تا ۴ روز بعد یا پیش از تخمک قرار دهی اتفاق بیفتد شانس پسر شدن بشدت کاهش کشف میکند و احتمال دختر بالا برده میشود .

 

یکی دیگر از نکاتی که در انتخاب جنسیت می توان از آن بهره جست انزال زن در هنگام مقاربت است . آگاهی میداریم که در هنگام انزال برای بانوان ترشحات با PH قلیایی از دهانه واژن ترشح می شود که همزمان با انقباضات عضلات واژن باعث بالا رانندگی کردن اسپرمهای پسر و کمک به حرکت ان اسپرمها به سمت رحم می شود و این مورد به زوجهای خواهان بچه پسر ارائه داده میشود.

 

شمار اسپرمها

 

در زوجهایی که ۲ یا بیش از ۲ بچه دختر دارند و خواهان پسر می باشند مرد باید یک امتحان تعدادش اسپرمی بدهد به این علت که چنانچه شمار اسپرمهای مرد در یک سی سی کمتر از ۲۰ میلیون باشد احتمال دختر دار شدن ۸۰% و چنانچه زیر ۵ میلیون باشد این احتمال ۱۰۰% خواهد بود. کلا هر اتفاقی که باعث ازدیاد اسپرمها شود به نفع پسر شدن است و برعکس به نفع دختر شدن.

 

ماههای سال

 

از روشهای دیگر در تعیین جنسیت بهره گرفته میشود با بهره گیری از جداولی ، سن مادر را با حاملگی انتخاب میکنند و بر این اساس معلوم می شود که حاملگی در هر ماه که اتفاق بیفتد احتمال کدام بچه بیشتر است . مثلا مادری ۳۰ ساله چنانچه در اردیبهشت باردار شود جنین حاصله دختر خواهد بود چنانچه تمام موارد در بالا بطور همزمان و زیر نظر فرد مجرب در تعیین جنسیت و به خوبی انجام شود می توان بین ۸۰% تا ۹۰% به حصول نتیجه موردعلاقه امیدوار بودالبته تعیین وقت تخمک قرار دهی اصلی ترین مورد است و تجربه و دقت زیادی را طلب می کند. چون حتی چنانچه ۲۱ ساعت در تعیین وقت غلط کنیم نتیجه متفاوت خواهد بودو در خلال تمام این روشها باید از حدود ۲ ماه پیش از حاملگی انجام شود خصوصا روشهای تغذیه ای از ۱٫۵ ماه پیش از حاملگی باید آغاز شود. بدون شک حتی چنانچه یک روز از لقاح گذشته باشد .جنسیت جنین معلوم است و نمی شود آن را عوض کرد . و چنانچه قرار است تعیین جنسیتی انجام شود حتما باید پیش از حاملگی باشد

 

روش تغذیه ای برای تعیین جنسیت

 

در این روش از طب باستانی قدیم و روشهای علمی تازه بهره گرفته میشود بر اساس طب قدیم خوردن بعضی از خوراکیها شبیه به کاهو، توت فرنگی ، خرملا، هل، زعفران … در هنگام بار دار شدن به پسر شدن و مصرف ماست، ترشی، تخم مرغ… به دختر شدن جنین منجر می شود.

 

همچنین بر اساس تحقیقات صورت گرفته ، ثابت شده است که تغییر در غلظت بعضی از املاح خون باعث کمک به تعیین جنسیت می شود به این شکل که ازدیاد سدیم و پتاسیم و کاهش کلسیم و منیزیم اندام برای افرادی که خواهان پسر هستند و تصویر و عکس آن برای دختر شدن جنین یاری رساننده است البته باید حداقل به مدت ۴ تا ۶ هفته انجام شود تا کارساز باشد البته این

رژیم حتما باید زیر نظر پزشک و مواظبت های ویژه و با مقادیر معین انجام شود و انجام خودسرانه آن به هیچ وجه پیشنهاد داده نمیشود.

 

 

مطالب مرتبط:

 

راهکارهای تعیین جنسیت جنین به ترفند قدیم

 

دکتر مناسب برای تعیین جنسیت جنین

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال