اجرای موفق رساله و آخر نامه های ملی در ایرانداک چک شد


اجرای موفق رساله و پایان نامه های ملی در ایرانداک بررسی شد

اجرای کامیاب نقشهای ملی ترمینال و رساله ( پارساها) در قالب سخنرانی علمی در پژوهشگاه ایرانداک چک شد.

تصویر و عکس اجرای کامیاب رساله و پایان نامه های ملی در ایرانداک چک شد

به اعلان سرزه و به نقل از روز دوشنبه خبرنگار علمی ایرنا، بهروز رسولی، دانشجوی دکتری رشته علم اطلاعات و دانش شناسی پژوهشگاه علوم و تکنولوژی اطلاعات کشورمان با اشاره به سابقه فعالیت کشورهای دیگر در زمینه بررسی اجرای کامیاب نقشهای ملی پایان نامه ها و رساله نقل کرد: لازمترین احتیاج مدیران دانستن از عوامل زندگی ای موفقیت نقشهای ملی پابان نامه ها و رساله ها است.
وی عوامل زندگی ای موفقیت نقشهای ملی پایان نامه ها و رساله های را ، مدیریت و سازمان، مشارکت، خدمات، محتوا و مسائل فنی دانست و اضافه کرد: هر یک از این پنج بعد خود دارای عوامل و متغیرهایی هستند که نقش اهمیتی می داری در موفقیت دارند.
وی نقل کرد راهکار تحقیق در این مقاله مرور نظام مند نگاشته هااست، در این راهکار ۶۳۵ مقاله بازیابی شده از پایگاه های کتاب شناختی و ۴۹۱ مقاله مستخرج از سمینارهای مرتبط با پارساها در دوره های مختلف است، همچنین برای تجزیه و تفسیر بیشتر، تمام نوشته ۶۷ مدرک، مطالعه و گرد آوری شده است.
سرپرست مرکز اطلاعات و مدارک علمی کشورمان نیز که به عنوان پلنیست در این سخنرانی حاضر بود، نقل کرد: مکان فرهنگ در بین پنج بعد انتخاب شده خالی است.
فرهاد شیرانی با اشاره به نقش فرهنگ و اثر آن در همه ابعاد جامعه اضافه کرد: توجه کردن به بحث مشارکت و نوع نظر اشخاص جامعه به شراکت و همچنین نقش اعتماد متقابل به پر بار شدن تحقیقات یاری خواهد رساند.
پژوهشگاه ایرانداک از سال ۱۳۵۰ پایان نامه و رساله های دانشجویان ایرانی را جمع آوری می کند، این پژوهشگاه با مدیریت و تصفیه پایان نامه ها و رساله های دانشجویان وایجاد موازنه در عرضه و تقاضای تحقیق و تحقیق انگشتر واسط دانشگاه، جامعه و دولتمردان در بر آن شوی های کلان است.
علمی**۱۲۹۳
خبرنگار: محمد طاهری** پخش:‌معصومه گلشن


[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال