عروسی راهی برای ساختن زندگی بهتر، کامل تر و با آسایش!


ازدواج راهی برای ساختن زندگی بهتر، کامل تر و همراه با آرامش!

عروسی و آرامش

عروسی راهی برای ساختن زندگی بهتر، کامل تر و به همراه آرامش است. پس به جای نقشه کشیدن های هر روزه و گرفتن باج مادی یا احساسی از او، راه چاره عاقلانه ای را برای حل اختلافات و معضلات جست و جو کنید.روانشناسان بالینی پیشنهاد میدهند بانوان به مسائلی که امکان می دارد مردان از آنان پوشانند، توجه داشته باشند تا بتوانند به خوب ترین وضع ممکن زندگی را اداره کنند.

عکس عروسی راهی برای ساختن زندگی بهتر، کامل تر و به همراه آرامش!

زندگی میدان نبرد نیست؛ این جمله را از همان روز آغاز یک رابطه و پس از آن به دلیل داشته باشید. حتی در سفتترین لحظات زندگی  هدف عمده تان را فراموش نکنید. عروسی راهی برای ساختن زندگی بهتر، کامل تر و به همراه آرامش است. پس به جای نقشه کشیدن های هر روزه و گرفتن باج مادی یا احساسی از او، راه چاره عاقلانه ای را برای حل اختلافات و معضلات جست و جو کنید. کم نیستند آقا هایی که به دلیل بی توجهی همسرشان یا درک نشدن توسط او، در جای دیگری درپی محبت می گردند. حال چنانچه می فوت خواهید شد حیاتتان بیش از پیش عاشق شما شود، توجه به موارد زیر قادر هست یاری رساننده باشد.

شریک شکست های هم باشید
قرار نیست به همسرتان بچسبید و تمام استقلال تان را از دست بدهید اما نباید از یاد برید در یک خانه مشترک میزیید؛منزلی که نه تنها در آن تصمیمات مشترک گرفته می شود، بلکه اعضایش در جوار هم نشاط، غم، به وحشت افت و اشتیاق را مییازمایند. چنانچه می خواهید همسری ایده آل باشید، باید به شریک حیاتتان این احساس را القا کنید که در هر لحظه در کنارش هستید و شریک موفقیت ها و شکست هایش هستید. فوت شدی که این حس را در همسرش نمی نگاه کند، با نگاه کردن پشتیبانیهای دیگری سفره دلش را میگشاید و گاهی با حل شدن در یک رابطه جدید به حیاتش آسیب می زند.

تحقیرش نکنید
هرقدر هم که با هم صمیمی باشید، باز هم نباید از این دیوار شیشه ای که میان تان هست بگذرید. در اشخاص بالغ، صمیمیت در دل خود احترام متقابل را هم دنبال دارد و در یک زندگی رمانتیک، این احترام صد چندان می شود. پس قبل از اهانت به همسرتان یا آزرده کردنش، از خود سؤال بکنید او و این رابطه تا چه حد برای شما ارزد. یادتان نرود تنها یک لغت قادر هست سرنوشت رابطه میان شما را دگرگون کند، مسئولیت شناس باشید و تک تک حرف ها و کارهای تان را، زیر ذره بین قرار بدهید. این حقیقت را نادیده نگیرید که بسیاری از زوج ها خائن ، همان کسانی هستند که همواره مقابل جمع حقیر شمرده میشوند و احساس می کنند که همسرشان برای غرور و هویت آنها ارزشی قائل نیست.

روی همسرتان برچسب نچسبانید
درست است که بی خیالی شما امکان می دارد سبب نادیده گرفتن حقیقت شود و کار را از کار بگذراند، اما شکاک بودن هم زیانهای بیشتری را به همراه می آورد. به وحشت افت همسرتان از داوری ای که در نکته اش دارید و از طرف دیگر، حس اینکه شخصیتش را لگدمال می کنید و به شعورش ارج نمینهید، قادر هست او را به فوت شدی خائن و بی فرق مبدل کند. پس حرمت ها را برطرف نکنید و تا از چیزی با خبر نشده اید، روی همسرتان برچسب نچسبانید. یادتان نرود آقا هایی که چنین همسری دارند، گاهی تنها برای تلافی چنین تصمیمی می گیرند.

دائم نگویید که می روم
هر فوت شدی نیاز دارد که آگاهی بدارد تنها و تنها به دلیل خودش پسندیده می شود و از پس خشنود ساختن همسرش بر می آید. این تصور به آنها احساس غرور و قدرت می دهد، پس این حس را از همسرتان نگیرید. زنانی که همواره همسرشان را از نبودشان می ترسانند، همان کسانی هستند که شریک حیاتشان را به عدم خود عادت می دهند. فوت شدی که سال ها در ذهن خود تصویر رفتن همسرش را تجسم کرده، عاقبت روزی به این تصویر عادت می کند و برای آرام کردن به وحشت افت هایش و گرفتن آسایشی که از او سلب شده، درپی پایگاه دیگری می گردد.

به رفت و آمدش دقت کنید
فراموش نکنید که انرژی اطرافیان و حتی عکس و تصویری که از آنها در ذهن تان شکل می گیرد، در آینده زندگی شما اثربخش است. وارسیها ثابت کرده افسردگی، خشم و حتی عادت های کلامی ما تحت تاثیر اطرافیان مان قرار دارد و قادر هستیم قاطعانه بگوییم که بودن در جوار زوج هایی که همواره با هم نبرد دارند یا رسوم زندگی آرام و سلامت را آگاهی نمیدارند، قادر هست به رابطه شما آسیب بزند. از طرف دیگر، رابطه زیاده روی ای همسرتان با اشخاص مجردی که در جهان دیگری سیر می کنند یا آقا هایی که دلبستگی به همسرشان ندارند، قادر هست گاهی روی رفتار او تاثیر قرار بدهد و به حیاتتان آسیب بزند.

قدرت همسرتان را ستایش کنید
توجه داشته باشید چنانچه همسرتان را به دلیل تواناییش ستایش کنید، او احساس قدرت و خوب تری می کند. آنان پسندند پیوسته قوی به چشم بیایند، بنابراین بانوان باید از قدرت زوج ها خود تمجید و تمجید کنند، زیرا مردان به توجه همسرشان نیاز دارند. به عنوان مثال از او بخواهید در کنسرو را گشاید یا در جابه مکانی لوازم سنگین یاری رساند. این خواست، احساس نا امنی را در شما از بین می برد و به او اعتماد به نفس می بخشد. در اینجا به جای دستور تنها با یک تحسین ساده به او انرژی می دهید.

همسری منظم باشید
مردها پسندند پیوسته همسرشان را منظم نگاه بکنند و اطمینان داشته باشند که او بیمار نیست، زیرا آنان پسندند خانواده ای قوی داشته باشند. همچنین مردان پسندند همسرانی قوی و پر انرژی داشته باشند. توجه به این خواسته ایجاب میکند هم تندرست بمانید و هم اینکه به دغدغه های او و خواسته هایش دقت دارید.

زمانی به خودتان می رسید به همسرتان این پیام را می دهید که می خواهید برای او خوشگل باشید. روان معرفی کن نقل میکنید: «مغز مردان طوری خلق شده که به محرک های بصری عکس العمل نمایان میکنند. زمانی شما را در تیپی خوشگل و گیرا می بینند، این به آنها می فهماند که شما او را می خواهید و پسندید.»

خوراکی ی دوست داشتنی او را طبخ بکنید
این ضرب المثل سرشناس و کهنه حقیقت دارد: «خوب ترین راه برای تصاحب دل یک مرد از طریق معده اوست.» اینکه آگاهی بدارید او چه خوراکی هایی پسندد بدون اینکه از او سؤال بکنید نمایان میکند که چه مقدار او را خوب می شناسید. زوج هایی که به من مراجعه می کنند و می گویند که به درستی از جزئیات همدیگر آگاهند، خوب ترین حیاتها را دارند.

تمجید و تمجید از او
در طول تاریخ مردان باید می جنگیدند و غذا تأمین می کردند تا بانوان را به سوی خود کشند و برای خودشان نگه دارند و در نتیجه زمانی نوبت به مسابقه می رسد، آنها تمایل دارند خصوصیتهای مردانه خود را به رخ بکشند. قرار بدهید همسرتان آگاهی بدارد که شما چه فکری در رابطه با او می کنید: مرد خانه، حل کننده معضلات، همه فن رقیب، گیرا و شیک پوش همه از توصیفاتی هستند که امکان می دارد از او داشته باشید. اندرا بروش، روانشناس بالینی نقل میکنید: «تمجید و تمجید واقعی در رابطه با ظاهر و قدرت اندامی همسرتان تأیید می کند که شما او را تحسین می کنید و این برای او برابر با عشق است.».

تشکر از او برای چیزهای کوچولو
دفعه بعدی که همسرتان فرزندها را به مدرسه می رساند، قدردانی خود را از او نمایان کنید. یک مشورت عروسی و خانواده نقل میکنید: «ما در زندگی شتاب زیادی داریم و گاهی کارهای خوب را نادیده می گیرید و مردان یادشان می رود که چه احتیاجی به شما دارند، ولی آنها هم احساس دارند. بنابراین از ته دل از او تشکر کنید.» تشکر وقدردانی سبب می شود که رفتار او بهتر شود و انرژی خوبی به رابطه شما آمپول زده شود.

تبیان

_______________________________

تهیه و تدوین : رخشا ث.

رابطه و ازدواج در بخش ازدواج و زناشویی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نظر بر قرعه توفيق و يمن دولت شاه است
««« »»»
بده کام دل حافظ که فال بختياران زد

عروسی راهی برای ساختن زندگی بهتر، کامل تر و با آسایش!

TT / 314 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال