۱۰ رویداد هالووین در بازی های ویدیویی (۱۰ عکس)


۱۰ رویداد هالووین در بازی های ویدیویی

کدو حلوایی‌های تراشیده، تداعی کننده‌ی هالووین هستند ولی در بازی‌های کلیپی می‌توانید با به‌روزرسانی‌هایی در این عناوین با اتمسفر و محیطی مانند شب هالووین همراه باشید.
وب‌سایت تک شات – رسول خردمندی: در سی و یکم اکتبر (۱۰ برج آبان) در کشورهای غربی مهمانی هالووین برگزار می‌شود که دارای تم و اتمسفری ترسناک بوده و مراسم‌های به اختصاصی انجام می‌شود.
معمولا در این تاریخ فیلم‌های سینمایی در ژانر ترس نمایش می‌شود و در حوزه‌ی بازی‌های کلیپی نیز با پخش به‌روزرسانی‌هایی به هالووین ادای دین می‌کنند. در این مقاله سعی شده ۱۰ رویداد هالووین سال جاری در بازی‌های کلیپی شناسانده شود.

کدو حلوایی‌های تراشیده، تداعی کننده‌ی هالووین هستند ولی در بازی‌های کلیپی می‌توانید با به‌روزرسانی‌هایی در این عناوین با اتمسفر و محیطی مانند شب هالووین همراه باشید. در لیست ۱۰ تایی این مقاله به خوب ترین رویدادها در بازی‌های کلیپی سرشناس می‌پردازیم.

GTA Online

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس 10 رویداد هالووین در بازی های کلیپی

محور رویداد هالووین در GTA Online معطوف بر موتورسیکلت شبح است که جمجمه‌ای بر سر این موتور قرار دارد. این موتور سیکلت تداعی کننده‌ی فیلم Ghost Rider است. حالت تازه ای تحت عنوان «The new Lost vs Damned» شناسانده شده که دو تیم در نقش فرشتگان و شیاطین به مدت ۶۰ ثانیه در روز و شب باید با همدیگر به جنگ توجه بکنند. بسته به این که شب باشد یا روز، هر گروه از امتیازهای بهتری مانند ازدیاد زره، تندرستی و سلاح بهتر برخوردار خواهند بود. در آینده آیتم‌ها و لوازم نقلیه‌ی رویداد هالووین به صورت پکیج جداگانه مجدداً عرضه خواهد شد.

Destiny

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس 10 رویداد هالووین در بازی های کلیپی
جشنواره بازی Destiny تحت عنوان «گمشدگان» شناسانده شده و تم هالووین خواهد داشت. در این رویداد ماموریت‌ها و سایر المان‌های هالووین وجود دارد. در کل ۱۶ تیپ هالووین در بازی وجود داشته که با اتمام ماموریت‌ها به آن دسترسی پیدا می‌کنید. با بر تن کردن لباس‌های هالووین و ماسک‌ها می‌توانید چالش‌ها و امتیازات بیشتری را آزاد کنید.
برای امتیازهای بیشتر، در بازی کیف‌هایی وجود دارد که در آنها المان‌هایی یافت می‌شود. در این کیف‌ها شکلات‌هایی وجود دارد که موجب می‌شود تا حالت جسمی شما تغییر یابد. همچنین ایموجی‌های جدید (همانند رقص هیجان‌انگیز) و نقشه‌ی جدید نظیر The Cathedral of Dusk یافت می‌شود. ظاهرا این نقشه قرار است پس از هالووین همچنان در بازی حاضر باشد. همچنین دسته‌ جاروهای مجانی زیادی در بازی پوشانیده شده که می‌توانید آنها را یابید.

pokemon go

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس 10 رویداد هالووین در بازی های کلیپی
در طی این رویداد شما می‌توانید شکلات‌های بیشتری برای فعالیت‌های متنوع خود کسب کنید. بنابراین گرفتن یک پوکمون در این رویداد موجب می‌شود شما شش شکلات کسب کنید. اگه پوکمون‌ها را به پروفسور بدهید به شما ۲ شکلات و خودِ پوکمون نیز به شما ۴ شکلات می‌دهد که مجموعا شش عدد می شود. از طرفی دیگر تناسب پوکمون‌های هالووین نیز بیشتر از انتظار خواهد بود. به همین خاطر هواداران این بازی می‌توانند از هالووین به نفع خودشان بسیار بهره گیرند.

FIFA 17

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس 10 رویداد هالووین در بازی های کلیپی
بر اساس این رویداد، Ultimate Team به Ultimate Scream تبدیل می‌شود. در نسخه‌های محدود ۲۳ بازیکن در کارت‌های مشکی و نارنجی ظاهر می‌شوند که فقط در همین بازه‌ی وقتی حضور دارند و ویژگی‌های هر بازیکن به مراتب بیشتر از حالت متداولی است. از آنجایی که این بازیکن‌ها محدود به این رویداد هستند، بهتر است با سرعت عجله کنید.
البته با چالش‌های موجود در بازی، شما می‌توانید این بازیکن‌ها را با سایر بازیکن‌ها تعویض یا معامله کنید. با اتمام هر درگیری و کسب امتیاز می‌توانید آیتم‌های بهتری خریداری کنید؛ همانند دیمیتری پایت که امتیاز ۸۷ را در فیفا دارد. بازیکنی که می‌تواند موجب ترس و وحشت رقبایتان شود!

street fighter V

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس 10 رویداد هالووین در بازی های کلیپی
در این رویداد، محیط‌ و لباس‌های جدید و وحشتناکی به بازی اضافه می‌شود که می‌توانید آنها را خریداری کنید. لباس‌ها ۴ دلار و محیط‌های جدید ۲ دلار قیمت‌گذاری شده‌اند. لباس‌های جدید هالووین برای شخصیت‌های ریو، نکالی، نش،‌وگا، کامی، جوری و الکس بسیار ترسناک و جالب به نظر می‌رسد که هر کدام در ۱۰ رنگ گوناگون وجود دارد.

The Elder Scrolls Online

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس 10 رویداد هالووین در بازی های کلیپی
برای این بازی، رویدادی تحت عنوان Witches Festival معرفی شد. در این رویداد، گیمرها می‌توانند خودشان را به مردگان مبدل کنند و ارتقای تجربه ۱۰۰ درصدی داشته باشند. از طرفی دیگر در این رویداد می‌توانید اچیومنت‌های ویژه‌ای را آزاد کنید. همچنین بر اساس دستگاه غارت (Loot) می‌توانید با یافتن آیتم‌ و المان‌های گوناگون ظاهر خود را عوض کنید و ابهت ترسناک و مخوف‌تری یابید!

از طرفی می‌توانید با یافتن Crow Caller، ماموریت «The Witchmother’s Bargain» را آزاد کنید. با اتمام این ماموریت، به شما پاتیلی داده می‌شود که به گیمر مجوز می‌دهد به چهره‌های گوناگون مبدل شود یا این که دوستانتان را به مردگان مبدل کنید. همچنین با کشتن هیولاها می توانید جمجمه‌هایی به دست بیاورید و بر اساس آن، سایر مزایا و آیتم‌های هالووین را آزاد کنید.

overwatch

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس 10 رویداد هالووین در بازی های کلیپی

در این رویداد نقشه‌ی جدید و وحشتناکی بنام «انتقام جانکستاین» شناسانده شده که ایموجی‌، اسکین‌ و اسپری‌های تازه ای به همراهش نگاه خواهید کرد. در این نقشه شما باید با زامبی‌های جانکستاین به مجادله توجه بکنید که به نوعی روبات‌های زامبی هستند! شخصیت‌های عمده و مهم بازی هر کدام تیپ ویژه به خود را برای هالووین دارند ولی بعضی از لباس‌ها به عنوان مثال لباس‌های هالووین شخصیت «مرسی» و «ریپر» هزینه‌ای نزدیک به سه هزار اعتبار احتیاج دارند.برای تهیه کرد این لباس‌های پربها به غارت بسیار زیادی احتیاج دارید.

Rocket League

تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس 10 رویداد هالووین در بازی های کلیپی
این بازی نیز در رویدادهای هالووین سنگ تمام گذاشته است. سقف ماشین‌های خودتان را می‌توانید به چیدمان مدل ارواح تزئین کنید. همچنین می توانید با کسب امتیازهای بیشتر تشکیلات بیشتری از هالووین را به تزئینات خودرو خود افزایید. جالب است آگاهی بدارید در هنگام این رویداد می‌توانید آیتم‌های هالووین سال قبل را نیز کسب کرده و به خودرو خود افزایید!

final fantasy XIV

تصویر و عکس شماره ۹ ⇩تصویر و عکس 10 رویداد هالووین در بازی های کلیپی
این رویداد ویژه تمام گیمرها نیست! چرا که در ابتدا شما باید حداقل در تراز ۱۵ بوده و ماموریت «It\’s Probably Pirates» را پشت سر گذاشته باشید تا به محتوای هالووین این بازی دسترسی یابید. در این محتوا شما باید به یک بازپرس یاری رسانید تا در سیرکی به گشت و قرار ده توجه بکند.
از لحاظ آیتم‌ها نیز می‌توانید لباس‌های خون‌آشامی باحالی یابید. از طرفی می‌توانید سوپ کدوحلوایی را به عنوان آیتمی قابل مصرف کسب کنید. دو قطعه موزیک جدید در طی این رویداد وجود می دارد. با یافتن آیتم «Magicked Prism» می توانید توهم‌هایی از نوع کدو حلوایی را بوجود آورید!

dying light

تصویر و عکس شماره ۱۰ ⇩تصویر و عکس 10 رویداد هالووین در بازی های کلیپی
در این بازی که با زامبی‌ها سر و کار دارید این رویداد هالووین کمی باورنکردنی است! در این رویداد شکارچیان به صورت آنلاین می‌توانند به صید توجه بکنند. شما به عنوان گیمر در نهایت می‌توانید بهترین‌ شکارچیان را بشناسید. همچنین رده‌های تازه ای نظیر گوشت‌خوار فلج، شکارچی فلج، چالشگر برتر، بیوه کننده‌ی وحشی، شکارچی صید شده، شکارچی برتر مسلم و … معرفی شد. همچنین برای گیمرهایی که در این رویداد حضور دارند سلاح‌های ویژه‌ای انتخاب شده است.

*******************

نگارنده : پاكناز ف.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بگفتمش به لبم بوسه‌ای حوالت کن
««« »»»
به خنده گفت کی ات با من اين معامله بود

۱۰ رویداد هالووین در بازی های ویدیویی (۱۰ عکس)

TT / 229 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال