برنامه های مساجد با محوریت امام جماعت اجرا شود


برنامه های مساجد با محوریت امام جماعت اجرا شود

نماینده ولی فقیه در لرستان برگزاری برنامه های مؤسسه های مساجد با محوریت ائمه جماعات را لازم خواند و نقل کرد: اعضای فعال کانون ها باید با تعامل و همفکری با امام جماعت برنامه های خود را اجرا نمایند.

تصویر و عکس برنامه های مساجد با محوریت امام جماعت اجرا شود

به اعلان سرزه و به نقل از خبرگزاری «حوزه»از شهر خرم آباد، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی، ظهر امروز در ملاقات با اعضای فعال مؤسسه های فرهنگی مساجد شهر خرم آباد با اشاره به اینکه فعالان مؤسسه های مساجد با اخلاص برنامه های تربیتی را برای نوجوانان و جوانان اجراء کنند، نقل کرد: تربیت نسل مومن و انقلابی از اصلی ترین رسالت های مؤسسه های مساجد است.

سرپرست شورای حوزه علمیه لرستان با اشاره به اینکه خانواده ها با اطمینان خاطر فرزندان خود را به مساجد سپرده اند تا انقلابی و مومن تربیت شوند، اضافه کرد: محتوا بخشی و ارائه برنامه مؤسسه های مساجد باید برای خانواده های عضو نیز مثمر ثمر باشد.

وی برگزاری برنامه های مؤسسه های مساجد با محوریت ائمه جماعات را لازم خواند و نقل کرد: اعضای فعال کانون ها باید با تعامل و همفکری با امام جماعت برنامه های خود را اجرا نمایند.

نماینده ولی فقیه در لرستان، بر ابتکار و نوآوری در اجرای برنامه های مؤسسه های فرهنگی مساجد تاکید کرد و نقل کرد: با ایجاد نوآوری در اجرای برنامه ها می شود در میزان جذب نوجوانان و جوانان به مساجد کامیاب بود.

پایان پیام

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات