حضور هفته نامه افق و خبرگزاری حوزه در نمایشگاه مطبوعات


حضور هفته نامه افق و خبرگزاری حوزه در نمایشگاه مطبوعات

هفته نامه افق حوزه و خبرگزاری مجلسی«حوزه» در نمایشگاه بیست و دوم مطبوعات، واپسین نوآوری های رسانه حوزه را به اکران قرار میدهند.

تصویر و عکس وجود هفته نامه افق و خبرگزاری حوزه در نمایشگاه مطبوعات

به اعلان سرزه و به نقل از خبرگزاری «حوزه»، مصطفی اویسی مدیر غرفه خبرگزاری حوزه در نمایشگاه مطبوعات نقل کرد: حوزه علمیه همچون سال های گذشته در نمایشگاه مطبوعات، اهالی فرهنگ و رسانه را با فعالیت های رسانه ای حوزه آشنا میسازد.

وی نقل کرد: سال جاری در دو غرفه مجزا برای «هفته نامه افق» و «خبرگزاری حوزه» دستاوردهای رسانه ای خود را میشناسانیم.

مصطفی اویسی یادآوری کرد: در نمایشگاه سال جاری، جلسه های تخصصی با وجود صاحب نظران حوزوی نیز در مکان غرفه خبرگزاری حوزه به انجام رسانده خواهد شد.

وی نقل کرد: هفته نامه افق حوزه نیز دستاوردها و محصولات علمی، فرهنگی و خبری سال گذشته خود را ارائه می کند.

مدیر غرفه خبرگزاری حوزه یادآور شد: سال گذشته عده قابل توجهی از مردمان، مسئولان، فعالان رسانه ای و نیز چهره های سیاسی و اجرایی و فرهنگی با رسانه حوزه آشنایی پیدا کردند و امیدواریم سال جاری نیز پویا تر از گذشته اهداف و چشم اندازهای رسانه ای حوزه را به جامعه هدف، معرفی نماییم.

وی اضافه کرد: غرفه خبرگزاری حوزه در سال گذشته به عنوان غرفه برتر بخش دین و اندیشه نمایشگاه مطبوعات شناخته شد، بر این اساس از فضلا، طلاب، روحانیون و نیز دست اندرکاران و سیاست­گزاران فرهنگی فرا خوانده میشود در بازدید از نمایشگاه مطبوعات، غرفه خبرگزاری حوزه و هفته نامه افق را نیز نکته بازدید گذارند.

___________________________________

گردآوری از: گلبانو غ.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ از چشمه حکمت به کف آور جامی
««« »»»
بو که از لوح دلت نقش جهالت برود

حضور هفته نامه افق و خبرگزاری حوزه در نمایشگاه مطبوعات

TT / 58 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال