اساتید با رویکرد اجتهادی به پژوهش بپردازند


اساتید با رویکرد اجتهادی به پژوهش بپردازند

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان با تأکید بر اینکه، اساتید و مدرسان مدارس علمیه، باید به انجام فعالیت‌های تحقیقی، توجه بیشتری داشته باشند، نقل کرد: فضلا و اساتید باید با فعالیت تحقیقی و نگاشتن مقاله در موضوعات درسی به ترفند تنظیم و تقریر مطالب به نحو اجتهادی، همت ورزند.

تصویر و عکس اساتید با رویکرد اجتهادی به پژوهش توجه بکنند

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در اهواز، نخستین نشست اساتید مدرسه علمیه جایزی فقه جعفری با وجود حضرت آیت الله العظمی موسوی جزایری در بیت امام جمعه اهواز به انجام رسانده شد.

بنا بر این گزارش، در این نشست که با هدف ایجاد هماهنگی میان شهرستان ها و اساتید این مدرسه به انجام رسانده شد، حجت الاسلام محمد افضلی، مدیر مدرسه علمیه جایزی فقه جعفری، به بیان گزارشی از فعالیت های مدرسه پرداخت.

همچنین آیت الله العظمی موسوی جزایری، حین تقدیر و تشکر از فعالیت های مدیر، کادر و اساتید این مدرسه از برگزاری این نشست ابراز خرسندی نمود و استمرار اینشکلی جلسه ها را خواستار شد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با تأکید بر اینکه اساتید و مدرسان مدارس علمیه، باید به انجام فعالیت های تحقیقی، توجه بیشتری داشته باشند، بیان داشت: از همه فضلا و اساتید این مدرسه فرا میخوانم تا در فعالیت و نگاشتن مقاله در موضوعات درسی به ترفند تنظیم و تقریر مطالب به نحو اجتهادی، همت ورزند.

آیت الله العظمی موسوی جزایری، بابیان اینکه مدرسه جایزی فقه جعفری، فرصتی عالی برای طلاب شاغل است، نقل کرد: این مدرسه قادر هست برای طلاب شاغل در شهرستان ها، این فرصت را فراهم آورد تا به صورت جایزی در درس خارج شرکت کرده و از همه مزایای وجود در کلاس بهره مند گردند.

شایان توجه است، در انتها این جلسه، اساتید و اعضای هیئت علمی مدرسه جایزی، به بیان نظرات و پیشنهادات خود در زمینه گسترش فعالیت های علمی و تحقیقی این مدرسه توجه کردند.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال