شبکه های اجتماعی؛ ابزار دشمن در تهاجم فرهنگی


شبکه های اجتماعی؛ ابزار دشمن در تهاجم فرهنگی

نماینده ولی فقیه در استان یزد نقل کرد: دشمن پیوسته با ابزارهای نبردی وارد عرصه کارزار نمی‌شود بلکه استکبار از ابزارهای غیر نبردی استفاده می‌کند و با بهره‌گیری از فضاهای جایزی و آنلاین سعی در تهاجم به ملت کشورمان دارد.

تصویر و عکس رسانه های آنلاین؛ ابزار دشمن در تهاجم فرهنگی

به اعلان سرزه و به نقل از خبرگزاری «حوزه» از یزد؛ آیت الله العظمی محمدرضا ناصری، امروز در ملاقات با اعضای قرارگاه حضرت امام هادی(ع) سپاه الغدیر استان یزد، بیان داشت: دشمن پیوسته با ابزارهای نبردی وارد عرصه کارزار نمی شود.

وی یاد آوری کرد: به مخصوص الان که استکبار با استفاده از ابزارهای غیر نبردی بهره میگیرند و با استفاده از فضاهای جایزی و آنلاین سعی در تهاجم به ملت کشورمان دارد.

این استاد حوزه با اشاره به این که دشمن به وسیله رسانه های آنلاین قصد نفوذ در کشور را دارد، نقل کرد: جلو گیری از نفوذ مهمرتین کارکرد تهاجم فرهنگی است.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به این که ایالات متحده درپی در دست گیری تمام رسانه های آنلاین در سطح جهان است، نقل کرد: به این وسیله آنها قادر هستند با در اختیار داشتن اطلاعات مردمان تمام جهان، به خوب ترین نحو در امور مربوط به آنها دخالت کند.

آیت الله العظمی ناصری یکی از اصلیترین اهداف استکبار بین المللی به مخصوص ایالات متحده از شبکه های جایزی را قراردادن بخشی از مردمان کشورها درمقابل سیاستهای آن کشور آگاهی داشت و نقل کرد: مسئولان باید در رابطه با پدافند غیرعامل و با برنامه ریزی دقیقه به جلو گیری از این اقدامات دشمن توجه بکنند.

امام جمعه یزد ادامه داد: این بحث که دشمن درپی تهاجم باشد یک امر نرمال است و ما باید سعی کنیم خود را همه جانبه درمقابل دشمنان تقویت کنیم.

وی، یکی از اصلی ترین جنبه های تهاجم دشمنان را نفوذ در عرصه های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی آگاهی داشت و نقل کرد: نفوذ دشمن خطر بسیار اهمیتی می داری است که باید سعی کنیم در همه ی حواشی کشور را درمقابل این نفوذ بیمه کنیم.

پایان پیام/

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال