اوقات فراغت جوانان در شبکه های اجتماعی می گذرد


اوقات فراغت جوانان در شبکه های اجتماعی می گذرد

مدیر مدرسه علمیه قوام شیراز با اشاره به خطرات شبکه های مجازی، گفت: امروز اوقات فراغت جوانان در اینترنت و رسانه های آنلاین می گذرد و برای جلو گیری از تهدیدات باید کاربردهای سودمند را نکته توجه گذاشت.

تصویر و عکس اوقات فراغت جوانان در رسانه های آنلاین می گذرد

حجت الاسلام سید اسماعیل قوامی، در مکالمه با خبرگزاری «حوزه»،در شیراز با اشاره به اینکه امروزه وجود در اینترنت به یکی از تفریحات اشخاص جامعه، خصوصا جوانان و نوجوانان مبدل شده است گفت: امروز اوقات فراغت جوانان در اینترنت و رسانه های آنلاین می گذرد و برای جلو گیری از تهدیدات باید کاربردهای سودمند را نکته توجه گذاشت.

مدیر مدرسه قوام شیراز ادامه داد: با توجه به مسائل نکته احتیاج امروز ، این مدرسه علمیه به صورت تخصصی و سلسله وار به جای مباحث کلیشه ای و پیش پا افتاده قصد افتتاح جلسه های بصیرتی با بحث "اینترنت و تهدیدات" در مرحله نخست مخصوص حوزویان منبری و تبلیغی و در ادامه مخصوص زوج ها و فرزندان طلاب و سپس برای عموم مردمان را دارد.

حجت الاسلام قوام اضافه کرد: این جلسات بصیرتی از چهارشنبه ۱۲ آبان امسال ساعت ۱۴ به صورت هفتگی در این حوزه با وجود کارآزمودگان عرصه اینترنت به انجام رسانده میشود.

وی یاد آوری کرد: امروزه باید آگاهی بداریم که تهدیدات اینترنت تا چه حد قادر هستند برای خود، خانواده و محیط پیرامون پر خطر باشند، و لذا دشمنان ما بجای این که به نبردهای نفر به نفر و ابزارهای ارتشی دست بزنند با راهکارهای ساده تر و ارزان تری ضربه ی خود را وارد می کنند.

پایان پیام ۳۱۳/۴۴

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال