مجلس مانع از نفوذ عناصر فتنه به دستگاه های اجرایی شود


مجلس مانع از نفوذ عناصر فتنه به دستگاه های اجرایی شود

مسئول بسیج دانشگاه فرهنگیان از مجلس درخواست تا با تامل بسیار در پیشینه و کارنامه وزرای توصیه ای مانع از نفوذ عناصر فتنه در دستگاه اجرایی شوند.

تصویر و عکس   مجلس مانع از نفوذ عناصر فتنه به سیستم های اجرایی شود

مجتبی عبادی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان تهران در مکالمه با خبرنگار دانشگاه باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، با اظهار این که وزیر توصیه ای برای وزارت تعلیم و پرورش از بدنه و خانواده تعلیم و پرورش نیست تصریح کرد: با توجه به فعالیتی که وی در جریان فتنه سال ۸۸ علیه نظام به انجام رساند و همچنان از اقدمات خود در این باره پاسداری می کند، مجلس نباید راهی را برای وی و دیگر عناصر فتنه در دستگاه اجرایی کشور گشاید.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های شهر تهران از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخواست تا با هوشیاری و حساسیت سوابق وزرای توصیه ای را نکته وارسی گذاشته و از تعارفات سیاسی و جناحی عبور کنند.

وی با اشاره به بحث اختلاس صندوق فرهنگیان گفت: صندوق ذخیره فرهنگیان که با اهدافی چون تقویت توان مالی و معیشتی فرهنگیان برای زمان بازنشستگی شان تأسیس شد اکنون نه تنها نا خوشی ای را دوا نکرده، بلکه جراحتی بر جراحت های معلمان افزوده است.

عبادی افزود: اکنون این پرسش مطرح است که به چه دلیل به مرد فانی مجوز داده نشد به نمایندگان مجلس پاسخ دهد؟ معلمان توقع دارند دولت پاسخ فساد چندهزار میلیاردی صندوق فرهنگیان را بدهد و با عوامل فساد برخورد جدی و استوار انجام شود.

**************************

نگارنده : سينا ف.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گوهر معرفت آموز که با خود ببری
««« »»»
که نصيب دگران است نصاب زر و سيم

مجلس مانع از نفوذ عناصر فتنه به دستگاه های اجرایی شود

TT / 51 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال