سرلشکر باقری: دشمنان از میزان آمادگی ایران در مقابله با شرارت خبر ندارند


سرلشکر باقری: دشمنان از میزان آمادگی ایران در مقابله با شرارت خبر ندارند

سرپرست ستاد کل نیروهای مسلح با بیان این که نیروهای مسلح ایران از وارد شدن هر گزندی به کشور پیش گیری می‌کنند، نقل کرد: دشمنان از میزان آمادگی ایران در رویارویی با شرارت خبر ندارند‌.

عکس   سرلشکر باقری: دشمنان از میزان آمادگی ایران در رویارویی با شرارت خبر ندارند

به اعلان سرزه و به نقل از خبرگزای تسنیم از ارومیه، ظهر امروز یادواره سرداران و ۲۵۰ شهید اطلاعات سپاه شمالغرب کشور با وجود سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران، آیت الله سیدعلی اکبر قریشی نماینده خبرگان رهبری، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه، سردار حسن کرمی فرمانده یگاه مخصوص نیروی انتظامی،سردار محمد تقی اوصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) و با همراهی جمعی از ائمه جمعه، مسئولان و خانواده های معظم شهدای استانهای کردستان و آذربایجان غربی در حسینیه اعظم عاشقان ثارالله(ع) در ارومیه به انجام رسانده شد.

در این یادواره پیام سرپرست ستاد کل نیروهای مسلح قرائت شد.

در پیام سرلشکر پاسدار محمدحسین باقری آمده است: نیروهای اطلاعاتی سنگرهایی هستند که می توان با اطمینان کامل در آن پناه گرفت.

در این پیام افزوده شده است: ناحیه آذربایجان غربی همچنان دچار ناملایماتی است ولی با تلاش رزمندگان اسلام و کشور بر روی پای خود ایستاده است.

وی در پیام خود افزوده است: سال های بسیاری می گذرد که ایران اسلامی در تاثیر توطئه ها متلاطم گشته است و دشمنان از این آگاه نیستند که ایران اسلامی سرزمین مردم مقاوم و صبور است که در همه حال جان خود را برای حفظ دین و کشور خود نثار می کنند و نهایت تلاش خود را برای برقراری امنیت مورد استفاده قرار میدهند.

باقری اضافه میکند: بسیاری از نیروهای ایران اسلامی هدف خود را حفظ دین اسلام و آموزه های دین گذاشته اند و در همین راه نیز به شهادت رسیده اند و همگان تلاش می کنیم با قطره قطره خون خود کشور را حفظ کنیم و آن را به نسل های بعدی رسانیم و به آیندگان و جوانان به روز واجب است که در مسیر آن ها گام بردارند و شهدا را سرلوحه حیات خود گذارند.

سرپرست ستاد کل نیروهای مسلح در پیام خود تصریح کرده است: ملت ایران به لطف باری تعالی به ملتی با بصیرت و پرتلاش مبدل شده و مردم کشور افرادی هستند که از وارد شدن هر گزندی به کشور پیش گیری می کنند و نیروهای اطلاعاتی سنگرهایی هستند که می توان با اطمینان کامل در آن پناه گرفت و با آسایش کافی و وافی به معیشت توجه کرد.

تثبیت امنیت پایدار در سایه نیروهای اطلاعاتی

در این یادواره فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیز بیان داشت: پس از ۳۸ سال مجادله در شمالغرب کشور، هنوز دشمنان اسلام امید به شکست ایران دارند تا این کشور اسلامی و پاسداران انقلاب اسلامی را برطرف بکنند.

سردار محمد تقی اوصانلو افزود: دشمنان باید آگاهی بدارند که این انقلاب فرتوت نشده و با رهبری ولی امر مسلمین جلو میرود.

وی تصریح کرد: امروز باید تمامی فرصت ها را برای برقراری نظم غنیمت بشماریم و در جوار مسائل ارتشی، مسائل فرهنگی، اجتماعی و تربیتی را نیز مدنظر بگذاریم.

اوصانلو افزود: امروز تمامی ارگانها آمادگی کامل برای همکاری با سیستم های امنیتی و اطلاعاتی را دارند و با این اقدامات قادر هستیم جامعه ای پر از آسایش داشته و آسانی را برای مردم خود به ارمغان بیاوریم.

برای تعقیب دشمنان هیچ خط سرخی نمی شناسیم

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران نیر در این مهمانی با تاکید بر این که برای تعقیب دشمنان هیچ خط سرخی نمی شناسیم، بیان داشت: به دشمنان ایران اخطار می دهیم که دچار جهل و خطای مجدداً نشوند.

سردار حسین سلامی افزود: چندی پیش عده ای مزدور با تحریک چندین کشور ناحیه و با پشتیبانی ایالات متحده و صهیونیست ها تلاش کردند با خودنمایی دربرابر ایران تجربه کرده را مجدداً تجربه بکنند، اما همگان نگاه کردید که این ها با عکس العمل مصمم مدافعانِ حریم ولایت روبه رو شده و چطور دربرابر مستحکمت نیروهای رزمنده ما به هلاکت رسیدند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید براینکه "هلاکت" سرنوشت تمام کسانی است که می خواهند به ایران نگاه بد داشته باشند، افزود: چنین سرنوشتی دارای پیام برای کسانی است که در مسیر ناامن سازی ناحیه تلاش می کنند.

به دشمنان اخطار می دهیم دچار خطای مجدداً نشوند

وی یاد آوری کرد: به دشمنان ایران اخطار می دهیم و می گوئیم که دچار جهل و خطای مجدداً نشوند چراکه منش نیروهای انقلابی اینشکلی است که مهاجم را تعقیب کرده و در هر کجای جهان که باشند، به هلاکت منتقل میکنند. برای تعقیب دشمنان هیچ خط قرمز و محدودیتی قائل نیستیم و نیروهای مسلح ما این واقعیت را در سال های متمادی به اثبات رسانده و دشمنان ضرب شصت های بزرگی از فرزندان این امت گرفته اند.

سردار سلامی تاکید کرد: همین آمریکایی ها هر بار خواسته اند اقدامی علیه ایران صورت دهند، با شکست های بارز مواجه شده اند.

وی در ادامه سخنانش با بیان این که مدام باید خدای بزرگ را سپاسگذاری کرد چراکه به واسطه یک نعمت بی بدیل یعنی آیت الله روح الله خمینی (ره) و با بعثتی نبوی گونه اسلام را در عصر حاضر احیاء کرد، نقل کرد: آیت الله روح الله خمینی (ره) با رهبری عادلانه خود ما را از اسارت و بردگی طاغوت و سیطره یهود و نصارا رهایی بخشید و کفر به طاغوت و ایمان به خداوند بلند مرتبه را به عنوان جوهر توحید در جهان منتشر کرد و به عنوان سرچشمه عزت مسلمین در جهان، شناخته شد.

روز جدید آموزه های دینی و انقلاب اسلامی ایران در جهان گسترده می شود

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، بذرِ آگاهی و بیداری را در ذهن و دل مسلمین کاشت که امروزه ثمره آن را میبینیم و روز جدید آموزه های دینی و انقلاب اسلامی ایران در جهان گسترده می شود و انسان های زیادی را مجذوب و شیفته خود می کند.

سردار سلامی ادامه داد: رهبری های آیت الله روح الله خمینی (ره) با منطق وحی، پارسایی نورانی و تابناک و با شهامتی شایسته تحسین، در عجین بود و سفینه نجات امت اسلامی را در زمان خفقان با کیاست خود به ساحل فلاح هدایت کرد.

وی افزود: باید در همه حال به ارواح شهدای اطلاعات، شهدای مدافع حرم و دیگر شهدا درود و سلام اعزام کرد و خداوند بلند مرتبه را شکر گذاشت که برنامه گرامی داشت شهدا ترتیب داده شده است تا بزرگواری آنان را به همگان نمایان کنیم؛ تمامی این برنامه ها سرشار از معنویت بوده که به میزبانی شهدا برپا شده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران بیان داشت: استان های آذربایجان غربی و کردستان دارای مردمانی با ایمان های مقاوم، قلب های بزرگ و بشاش، فداکار، سرشار از عشق به ولایت و وفادار به کشور و نجیب است که نزدیک به ۴۰ سال است با انواع مختلف فتنه ها و نفوذهای خراب کار دشمنان خارجی و مزدوران داخلی آنان، در ستیز هستند.

سردار سلامی تصریح کرد: در واپسین ساعات روزهای ماه محرم قرار گرفته ایم که چشمان همگان اشکبار است و شهادت امام حسین(ع) در این ماه یکی از مصبیت های عظیم تلقی میشود که با شهادت خود، یاران شان و اهل بیت خود، پیام عاشورا را به گوش همگان رساند و دین اسلام را زنده نگهداشت.

مستحکمت تنها راه رویارویی با استکبار بین المللی به سرکردگی آمریکاست

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی نیز در این یادواره بیان داشت: در ایام منسوب به امام حسین(ع) قرار گرفته ایم و هر کسی که پسندد بهشتی شود در این ایام به زیارت ایشان برود.

وی تصریح کرد: گرامی داشت یاد شهدا فضیلت است بنابراین از تمام کسانی که در این ایام مهمانی گرامی داشت شهدا را ترتیب داده اند نهایت تشکر را داریم.

قریشی افزود: طبق روایات اگه کسی به شوق و محبت سیدالشهدا(ع) و اهل بیت(ع) به زیات ایشان نائل شود وی در بهشت در جوار اهل بیت(ع) بر سر یک سفره ارتزاق می کند و امید می رود خداوند بلند مرتبه زیارت ایشان را نصیب همگان کند.

امام جمعه ارومیه بیان کرد: تنها راه رویارویی با استکبار و ایادی آنها در طول تاریخ، مستحکمت بوده است و شهدا جان خود را جهت به ارمغان آوردن امنیت و آسایش از دست دادند.

وی با اشاره به روایتی از حضرت علی(ع) بیان کرد: خشم خداوند در فرار کردن از مقابل دشمن نهفته به این علت که این فرار ذلت به بار می آورد و یقین آگاهی بدارید طبق قول قرآن دشمن از موضع و موقعیت خود عقب نشینی نمی کند مگر این که با ضربه های شدید آنان را بهراسانید.

امام جمعه ارومیه تصریح کرد: باید تا وقتی که درفش دین مبین اسلام را به امام مهدی(عج) تحویل می دهیم پایدار باشیم و دربرابر دشمنان دین اسلام تا پای جان ایستادگی کنیم تا کشوری پر از امنیت و آسایش داشته باشیم.

در این مهمانی خلال پرده برداری از تمبر و کتب مخصوص یادواره سرداران و ۲۵۰ شهید اطلاعات سپاه شمالغرب کشور از خانواده های معزز این شهدا تجلیل شد.

**************************

نگارنده : ژيان ا.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زير بارند درختان که تعلق دارند
««« »»»
ای خوشا سرو که از بار غم آزاد آمد

سرلشکر باقری: دشمنان از میزان آمادگی ایران در مقابله با شرارت خبر ندارند

TT / 219 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال