منتظمی: برخی در کاخ های تهران می نشینند و از امام خاطره سازی می کنند


منتظمی: برخی در کاخ های تهران می نشینند و از امام خاطره سازی می کنند

دبیرکل انجمن جامعه اسلامی دانشجویان گفت: عده‌ای در کاخ‌های تهران بزرگ می‌نشینند و از امام(ره) خاطره‌سازی می‌کنند و می‌گویند که امام مخالف شعار فوت بر ایالات متحده بود.

تصویر و عکس   منتظمی: برخی در قصرهای تهران بزرگ می نشینند و از امام نوستالژی سازی می کنند

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه باشگاه خبرنگاران تسنیم، «پویا»، متین منتظمی دبیرکل انجمن جامعه اسلامی دانشجویان در جلسه ای که امروز (دوشنبه،۱۰ برج آبان) در مکان لانه جاسوسی به انجام رسانده شد، در سخنانی، گفت: ۱۳ برج آبان روز مجادله با استکبار نامگذاری شده است. بریتانیا، امریکا مدام برای کنترل بهبود ملت کشورمان توطئه توجه کنی کرده اند، این بحث پس از انقلاب اسلامی بیشتر شده است.

دبیرکل انجمن جامعه اسلامی دانشجویان، تأکید کرد: عده ای مییاندیشند زمان انقلاب به انتها رسیده و این تفکر را روشنفکری قلمداد می کنند، اما انقلاب اسلامی یک تفکر است، تفکری است که عزت مردمان ما را رقم می زند.

منتظمی ادامه داد: برخی امروز می گویند باید با شیطان مکالمه کرد، ابلیسی که بارها خیانت کرده و پس از شلیک موشک به هواپیما حتی عذر خواهی هم نکرد، آیا واقعا با این شیطان می شود مکالمه کرد، حتی یکبار هم از ریزش خون مظلومین عذرخواهی نکرده اند.

دبیرکل انجمن جامعه اسلامی دانشجویان، تصریح کرد: امروز برخی استکبار را به مثابه یک عروسک به مردمان نمایان میکنند، اما مردمان ما می دانند که ایالات متحده دشمن قسم خورده این مرز و بوم است.

منتظمی افزود: عده ای در قصرهای تهران بزرگ می نشینند و از امام(ره) نوستالژی سازی می کنند و می گویند که امام(ره) مخالف شعار فوت بر ایالات متحده بود، در حالی که این تصور اشتباه است و مردمان ما در طول این سالها نمایان کرده اند که با شعار فوت بر امریکا همراهی می کنند.

وی افزود: عده ای بیان می کنند که آب خوردن و معیشت مردمان را به مذاکره با استکبار گره زده اند، اما آگاهی نمیدارند در نبرد تحمیلی همین مردمان بودند که با دستان خالی دربرابر دشمن ایستادند، این بحث را متوجه نمی شویم که به چه دلیل عده ای از مسئولان چشم و گوش خود را بسته اند.

منتظمی همچنین درباره حقوق های نجومی، یاد آوری کرد: خواسته ما از دولت این است که دست از پرده قرار دادن بر حقوق های نجومی بردارد، همچنین از قوه قضائیه نیز می خواهیم در این نکته قاطعانه برخورد کند و خاطیان را هم به سزای اعمالشان برساند.

__________________________________

گردآوری از: فرهاد ر.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ديديم شعر دلکش حافظ به مدح شاه
««« »»»
يک بيت از اين قصيده به از صد رساله بود

منتظمی: برخی در کاخ های تهران می نشینند و از امام خاطره سازی می کنند

TT / 96 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال