انتخابات آمریکا کاتالیزور تحولات بزرگ است


انتخابات آمریکا کاتالیزور تحولات بزرگ است

همایش بین‌المللی استکبارستیزی امروز در تالار شهید بهشتی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه‌ به انجام رسانده شد.

تصویر و عکس   انتخابات ایالات متحده کاتالیزور تحولات بزرگ است

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار دانشگاه باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، بی نظیر طالب زاده مستندساز و تحلیلگر مسائل سیاسی در همایش جهانی استکبارستیزی که عصر امروز(دوشنبه، ۱۰ برج آبان) در دانشگاه علامه طباطبایی به انجام رسانده شد در سخنانی با اشاره به انتخابات ایالات متحده، مباحثه ها و تبلیغات رای گیری ای نامزدهای رئیس جمهور در این کشور، نقل کرد: امروز در مقطع اصلی تاریخی قرار داریم، و انتخابات ایالات متحده احتمالا کاتالیزور تحولات بزرگ باشد که این جو و تحولات به وجود آمده، قطعاً به نفع جبهه حق خواهد بود.

وی با اشاره به وجود«کلودیو موفا» کارشناس ارشد مسائل سیاسی در همایش جهانی استکبار ستیزی، اضافه کرد: امیدوارم پدیده فرا خواندن از کارشناسان علوم سیاسی غرب به کشورمان ازدیاد کشف کند.

طالب زاده اضافه کرد: این که رسانه های عمده ایالات متحده یک دست علیه ترامپ شده اند پدیده ای باحال توجه است.

این مستندساز با اظهار این که بیشتر انرژی ها در دولتها صرف خنثی کردن همدیگر شده است نقل کرد: خیلی از مسئولان اصلاح گر و اصلاح طلب قرار می داری نیستند زیرا اگه این طوری بود باید بسیاری از معضلات کشور از بین برده میشد.

وی با اشاره به اهمیت کار در حوزه خبر و رسانه نقل کرد: این که ایالات متحده اظهار می کند کشورمان یک تحدید اتمی برای جهان است نمایان کننده این است که ما در حوزه خبر، ضعیف عمل کرده ایم.

طالب زاده اضافه کرد: ما در ایالات متحده نیز به سخنرانان و کارشناسان ایرانی احتیاج داریم که در آنجا سخنرانی کنند و مواضع جمهوری اسلامی را به صورت صریح و شفاف اظهار کنند که این از اصول عمده آزادگی است.

در ابتدای این همایش نیز کلودیو موفا استاد پیشین دانشگاه ترمو ایتالیا، مولف، پژوهشگر و کارشناس ارشد مسائل سیاسی و الکساندر آزادگان استاد دانشگاه ایالت کالیفرنیا سردبیر مسائل خاورمیانه به اظهار مطالبی درباره موضوعات ناحیه ای، موقعیت استراتژیک کشورمان و نظم جهانی در قالب سوال و پاسخ با دانشجویان توجه کردند.

***نظرات شما مايه دلگرمى ماست***

نگارنده: خسرو ا.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سخن درست بگويم نمی‌توانم ديد
««« »»»
که می خورند حريفان و من نظاره کنم

انتخابات آمریکا کاتالیزور تحولات بزرگ است

TT / 112 — TP / 36%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال