راه اندازی مراکز رشد مشترک پارک علم و فناوری با دانشگاه پیام نور بوشهر


راه اندازی مراکز رشد مشترک پارک علم و فناوری با دانشگاه پیام نور بوشهر

خبرگزاری فارس: راه‌اندازی مراکز رشد مشترک پارک علم و تکنولوژی با دانشگاه پیام نور بوشهر

سرپرست پارک علم و تکنولوژی خلیج همیشگی فارس استان بوشهر نقل کرد: در حال راه‌اندازی مراکز رشد به صورت مشترک با دانشگاه پیام نور استان بوشهر هستیم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از بوشهر، حبیب رستمی ظهر امروز در نشست با سرپرست دانشگاه پیام نور بوشهر بیان داشت: تصمیم داریم که در خصوص افتتاح مراکز رشد به صورت مشترک با دانشگاه پیام نور شراکت کرده باشیم و با مدد این دانشگاه توسعه مراکز رشد و تکنولوژی را قبل ببریم.

وی اضافه کرد: در وزارت علوم کارگروهی مربوط به دانشگاه های نسل سوم بوجود آمده است که چشم انداز دانشگاه های کارآفرین و نسل سوم را تمجید می کند و این بحث معیار سنجش دانشگاه ها در بحث کارآفرینی خواهد بود.

رستمی اضافه کرد: با توجه به این که پارک علم و تکنولوژی استان بوشهر در این کارگروه عضو است، فرصت عالی ای است تا دانشگاه های ما بتوانند در این زمینه پیشگام باشند که یکی از شاخص های اصلی در این خصوص داشتن مراکز رشد و نوآوری در دانشگاه هاست.

سرپرست پارک علم و تکنولوژی استان بوشهر نقل کرد: علاقمندیم که درخصوص افتتاح مراکز رشد به صورت مشترک با دانشگاه پیام نور شراکت کرده باشیم و با مدد این دانشگاه توسعه مراکز رشد و تکنولوژی را قبل ببریم.

وی درخصوص هدف پارک از ایجاد مراکز رشد تکنولوژی مشترک با دانشگاه نقل کرد: هدف از این کار نزدیک تر شدن به دانشجویان و مدد برای وارد شدن هرچه بیشتر دانشگاه ها دراین بحث است.

رستمی اضافه کرد: برنامه معلوم ما دایر کردن مراکز رشد و تکنولوژی در برخی از دانشگاه های پیام نور استان به صورت مشترک و تقسیم مسؤولیت ها بر اساس تفاهم نامه است، البته پس از افتتاح، سایر دانشگاه های استان هم قادر هستند به عضویت این مراکز رشد در بیایند.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان بوشهر نیز در این ملاقات نقل کرد: امکانات بسیار خوبی در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان بوشهر مستقر است و این دانشگاه آمادگی ضروری برای ایجاد مراکز رشد به صورت مشترک را دارد.

محمدرضا بحرانی اضافه کرد: ما قادر هستیم منافع مشترک را بین دانشگاه و پارک علم تکنولوژی تمجید و معلوم کنیم و از این فرصت بهره برداری ضروری برای توسعه کارآفرینی را داشته باشیم.

***با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد***

نگارنده: پويا ط.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زلف تو مرا عمر دراز است ولی نيست
««« »»»
در دست سر مويی از آن عمر درازم

راه اندازی مراکز رشد مشترک پارک علم و فناوری با دانشگاه پیام نور بوشهر

TT / 81 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال