دانشگاه علوم پزشکی شیراز هیچ گونه مورد امنیتی نداشته است


دانشگاه علوم پزشکی شیراز هیچ گونه مورد امنیتی نداشته است

خبرگزاری فارس: دانشگاه علوم پزشکی شیراز هیچ‌گونه مورد امنیتی نداشته است

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایت وزارت بهداشت نقل کرد: دانشگاه علوم پزشکی شیراز در چارچوب مصوبات شورای مناسب فرهنگی انجام‌ تکلیف می‌کند و هیچ‌گونه مورد امنیتی مربوط به این دانشگاه ارائه نشده است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شیراز، سید سجاد رضوی بعدازظهر امروز در حاشیه اولین همایش هم فکر کنی ادارات بازرسی دانشگاه های علوم پزشکی ناحیه ۵ در سخنانی بیان داشت: در رابطه با امنیتی بودن دانشگاه علوم پزشکی شیراز از سوی استاد، کارمند و دانشجو به دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت هیچ گونه نکات تخلفی ارسال نشده است.

وی یاد آوری کرد: وزارت بهداشت و تمام سیستم های نظارتی دولت کار بازرسی به شکایات و ارزیابی عملکرد را به انجام میرسانند و اگه این تخلفات خارج از حیطه وزارت بهداشت باشد به دیگر مراکز ارجاع می شود.

مشاور وزیر بهداشت تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی شیراز در راستای مجادله با تخلف های زیرمیزی و تعرفه های غیر مجاز نسبت به دیگر دانشگاه ها از موقعیت خوب تری برخوردار است.

رضوی با اشاره به این که تهیه اقلام دارویی در خارج از بیمارستان توسط بیماران تخلف به حساب مییاید، افزود: تمام دولت ها در تلاش هستند که تهیه دارو و تجهیزات پزشکی توسط بیماران در خود بیمارستان آماده شود و این سبک در دولت یازدهم به مخصوص در حوزه تندرست از شتاب بیشتری برخوردار است.

مشاور وزیر بهداشت بیان داشت: قابل قبول نیست که هر دارویی که در جهان تولید می شود در کشورمان پیدا شود، چراکه اگه تمام بودجه کشور را برای تهیه دارو اختصاص دهیم باز نیز کم است و البته ما در تهیه دارو و اقلام پزشکی هیچ گونه معضل و محدودیتی نداشتیم.

رضوی افزود: قبل از دولت یازدهم تهیه دارو با افت روبه رو بوده و بیماران برای تهیه دارو از داروهای قاچاق بهره میگرفتند و در راستای برون رفت از این معضل باید دولت داروهای اساسی را در اختیار بیماران گذارد.

وی بیان داشت: وزارت بهداشت، معالجه و تعلیم پزشکی مجوز آشفتگی در نظام دارویی و رفتن به وقت گذشته را نخواهد داد و با مدیریت، کمبود دارو کاهش کشف کرده است.

با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد

گردآورنده: فرداد ط.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سرو چمان من چرا ميل چمن نمی‌کند
««« »»»
همدم گل نمی‌شود ياد سمن نمی‌کند

دانشگاه علوم پزشکی شیراز هیچ گونه مورد امنیتی نداشته است

TT / 65 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال