روحانی با تاکتیک سکوت از اختلاس ۸ هزار میلیارد تومانی عبور نکند/ تکلیف فساد در وزارتخانه آموزش و پرورش را مشخص کنید


روحانی با تاکتیک سکوت از اختلاس ۸ هزار میلیارد تومانی عبور نکند/ تکلیف فساد در وزارتخانه آموزش و پرورش را مشخص کنید

خبرگزاری فارس: روحانی با تاکتیک سکوت از اختلاس 8 هزار میلیارد تومانی عبور نکند/ وظیفه فساد در وزارتخانه تعلیم و پرورش را معلوم کنید

رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان مرکزی گفت: ریاست جمهوری با تاکتیک سکوت به راحتی از کنار اختلاس ۸ هزار میلیارد تومانی عبور نکند.

مجتبی صدیقی در مکالمه با خبرنگار فارس در اراک بیان کرد: اختلاس ۸ هزار میلیارد تومانی از صندوق ذخیره فرهنگیان بحثی است که انتظار می رود دولت با عوامل آن برخورد جدی داشته و به راحتی از کنار آن عبور نکند.

وی ادامه داد: برکناری وزیر پاسخ قانع کننده ای برای مردمان نیست و قادر نیست اختلاس را خلاص کند، شخص ریاست جمهوری باید در این زمینه پاسخگو بوده و با تاکتیک سکوت به راحتی از کنار آن عبور نکند.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان مرکزی با بیان این که ۸ هزار میلیارد تومان صندوق ذخیره فرهنگیان از اندوخته های ذره ذره معلمان جمع شده و عدد بسیار بزرگی است، گفت: امروز جامعه فرهنگیان از ریاست جمهوری انتظار دارد پیش از این که وزیر تازه را شناساند، با مسئله فساد در وزارتخانه تعلیم و پرورش برخورد کرده و وظیفه اختلاس ۸ هزار میلیارد تومانی را معلوم کند.

صدیقی با اشاره به این که عزم دولت برای برخورد با فساد جدی نیست و دولت برخورد با این پدیده را مهم نشماریده است، بیان داشت: ریاست جمهوری باید وظیفه مردمان را روشن کند، اگه در دولت عزم و اراده ای برای برخورد با فساد حضور ندارد، به مردمان اعلام شود و مردمان آگاهی بدارند که امیدی برای مجادله با فساد نیست.

وی یادآوری کرد: برکناری وزیر قبلی و معرفی وزیر تازه بدون این که پاسخی به مردمان داده شود و یا برخوردی با مسببان اختلاس انجام شود، دل مردمان را به نا خوشی آورده است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان مرکزی وقوع اختلاس های کوچولو و بزرگ را ناشی از ضعف نظارت دولتی و دستگاه های نظارتی آگاهی داشت و اضافه کرد: اختلاس از صندوق ذخیره فرهنگیان در شرایطی که امروز قشر معلمان با معضلات شدید اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند، بحثی است که به راحتی نمی توان از کنار آن عبور کرد و می طلبد ریاست جمهوری پیش از معارفه وزیر تازه وظیفه وزیر قبلی را روشن و با عاملان اختلاس برخورد کند.

صدیقی گفت: در جوار ریاست جمهوری، نمایندگان مردمان در مجلس شورای اسلامی نیز باید پیش از این که به وزیر تازه رای دهند، به صورت جدی موضوع اختلاس را پیگیری کرده و وظیفه مردمان را معلوم کنند.

وی بیان کرد: متأسفانه امروز اختلاس های میلیاردی به رویه ای معمولی در داخل دولت مبدل شده و تأسف بارتر این که مدیران به راحتی و بدون این که پاسخگوی اقدامات خود باشند و یا این که با آنها برخورد شود، تحول و جا به جا می شوند.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان مرکزی با اشاره به این که دولت امروز خود را موظف به پاسخگویی به مردمان آگاهی نمیدارد، تاکید کرد: مردمان از دولت انتظار دارند به راحتی از کنار اختلاس های میلیاردی عبور نکرده و با عاملان آن برخورد مصمم و جدی کند تا ریشه این فساد هایی که به یک امر معمولی مبدل شده خشکانده شود.

– با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد –

گردآوری توسط : رويا ذ.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بگشا به شيوه نرگس پرخواب مست را
««« »»»
و از رشک چشم نرگس رعنا به خواب کن

روحانی با تاکتیک سکوت از اختلاس ۸ هزار میلیارد تومانی عبور نکند/ تکلیف فساد در وزارتخانه آموزش و پرورش را مشخص کنید

TT / 110 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال