جنجال اذیت و آزار جنسی هنرپیشه خانم به وسیله آلفرد هیچکاک


جنجال آزار و اذیت جنسی بازیگر زن توسط آلفرد هیچکاک


تصویر و عکس جنجال اذیت و آزار جنسی بازیگر زن توسط آلفرد هیچکاک

لباسی هدرن بازیگر هالیوودی ادعا کرد که آلفرد هیچکاک وی را نکته اذیت و آزار جنسی گذاشته است.

لباسی هدرن از اذیت و آزار جنسی آلفرد هیچکاک گفت

بازیگر فیلم «پرندگان» مدعی شد که آلفرد هیچکاک در جریان ساخت این فیلم، او را نکته اذیت و آزار جنسی گذاشته است.

لباسی هدرن بازیگر آمریکایی که سابقه بازی در فیلم سرشناس «پرندگان» و همچنین فیلم «مارنی» از ساخته های «آلفرد هیچکاک» را دارد، در بیان نگاه ای پر سر و صدا مدعی شد که «هیچکاک» در وقت ساخت فیلم استرس آور «پرندگان» در دهه ۱۹۶۰ تولدی او را نکته اذیت و آزار جنسی گذاشته است.

این بازیگر آمریکایی در کتاب خاطراتش با عنوان لباسی از آشنایی اش با آلفرد هیچکاک بعد از طلاقش از «پیتر گریفیث» و نقل جا از نیویورک به شهر لس آنجلس گفتمان به میان آورده است. هیچکاک بعد از نگاه کردن او در یک تبلیغ تجاری یک معاهده هنرپیشگی ۵ ساله با او منعقد می کند.

«لباسی هدرن» در بخش دیگری از کتاب خاطراتش مدعی شده که «هیچکاک» در جریان ساخت فیلم «پرندگان» که «هدرن» را به اوج شهرت رساند، ارتباط ناسالمی را با او شروع کرده است و احساس مالکیت زیادی به او داشته و حتی به دیگر هنرپیشگان نسبت به نزدیک شدن به او اخطار می داده است و هر چه با او می جنگدیم او تند خو تر می شد.

این نخستین باری نیست که «هدرن» علیه «هیچکاک» اظهاراتی داشته است و در سال ۲۰۱۲ فیلم «دختر» تولید شبکه «HBO» نیز پرده از ارتباط تاریک میان این کارگردان و بازیگر برداشت. «هدرن» در گفت و گوای که در سال ۲۰۱۲ تولدی با روزنامه نیویورک تایمز داشت، نقل کرده بود که «هیچکاک» یک ضد زن بود و معضلات بسیار زیادی داشت.

کتاب خاطرات «لباسی هدرن» از فردا (اول نوامبر) انتشار داده میشود.

«هیچکاک» یکی از مؤثر ترین کارگردانان تاریخ سینمای دنیا قلمداد شده که طی ۶۰ سال فعالیت سینمایی، کامیاب به کسب جوایز متعددی شد که احتمالا اصلیترین آنها جایزه ی یادبود فرهنگستان اسکار در سال ۱۹۶۷ باشد.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات