برگزاری همایش استکبارستیزی دانش آموزان نسل چهارم در قزوین


برگزاری همایش استکبارستیزی دانش آموزان نسل چهارم در قزوین

خبرگزاری فارس: برگزاری همایش استکبارستیزی دانش‌آموزان نسل چهارم در قزوین

مسؤول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین از برگزاری همایش استکبارستیزی دانش‌آموزان نسل چهارم در این استان گزارش کرد.

رضا ابراهیمی امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در قزوین بیان داشت: قوی ترین و پرتحرک ترین ظرفیت های سازندگی و آبادانی کشورمان اسلامی دربین قشر نوجوان و جوان است و بسیج دانش یاد گیری نقش کلیدی و محوری در انتقال ارزش های نظام جمهوری اسلامی به نسل های آینده بر عهده دارد چراکه این نهاد گیرنده ارزش ها و جابجا کننده به نسل تازه است.

وی عنوان کرد: در هفته بسیج دانش یاد گیری مهمانی ای با عنوان همایش استکبارستیزی دانش آموزان نسل چهارم مخصوص فرماندهان واحدهای پیشگام با وجود علی صابرماهانی سرپرست سازمان بسیج دانش یاد گیری کشور در استان قزوین به انجام رسانده میشود.

مسؤول سازمان بسیج دانش یاد گیری سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین اضافه کرد: همچنین همایش استکبارستیزی دانش آموزان نسل چهارم در شهرستان بویین زهرا هم به انجام رسانده میشود.

ابراهیمی تصریح کرد: مسابقات دو رهروان شهدا با هدف بزرگ داشت یاد و نوستالژی شهدای دانش آموز زمان هشت سال پاسداری مقدس مخصوص دانش آموزان پوینده متوسطه نخست در استان قزوین به انجام رسانده میشود.

وی یاد آوری کرد: برگزاری هم فکر کنی نخبگان علمی، هنری و ورزشی با فرمانداران و ملاقات دانش آموزان بسیجی از مشهد شهدای شلمچه و تجدید بیعت با شهدا در قالب اردوهای راهیان نور از دیگر برنامه های هفته بسیج دانش یاد گیری در استان قزوین است.

مسؤول سازمان بسیج دانش یاد گیری سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین یادآور شد: همزمان با روز سیزدهم برج آبان روز دانش آموز مراسم روز ملی مجادله با استکبار بین المللی با وجود دانش آموزان به صورت سازمان کشف کرده از ساعت ۹ صبح در خیابان سپه این استان شروع می شود.

ابراهیمی مطرح کرد: در تجمع بزرگ و راهپیمایی روز سیزدهم برج آبان حجت الاسلام علی قابل مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین سخنرانی می کند.

این مسؤول یاد آوری کرد: همچنین در روز سیزدهم آبان رقابت طرح و نقاشی با بحث «فوت بر ایالات متحده، ایالات متحده ابلیسی بزرگ است» مخصوص دانش آموزان ابتدایی و قبل دبستانی در مسیر راهپیمایی و تجمع بزرگ دانش آموزان و اقشار جامعه به انجام رسانده میشود.

– با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز –

نگارش : شهباز ق.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زبان مور به آصف دراز گشت و رواست
««« »»»
که خواجه خاتم جم ياوه کرد و بازنجست

برگزاری همایش استکبارستیزی دانش آموزان نسل چهارم در قزوین

TT / 87 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال