با وجود تمام زیرساخت ها در هشترود مشکل اشتغال همچنان پابرجاست


با وجود تمام زیرساخت ها در هشترود مشکل اشتغال همچنان پابرجاست

خبرگزاری فارس: با حضور تمام زیرساخت‌ها در هشترود معضل اشتغال همچنان پابرجاست

فرماندار هشترود معضل عمده شهرستان را اشتغال برشمرد و نقل کرد: بخش‌های کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، جهانگردی و پایاب سد از جمله هسته‌های کلیدی می‌باشد که بیش از ۳۰ درصد بهبود دارند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از هشترود، حسن مستفید امشب در نشست اقتصاد مقاومتی شهرستان هشترود، معضل عمده شهرستان را بخش اشتغال برشمرد و بیان داشت: بخش های کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، جهانگردی و پایاب سد از جمله اتمهای کلیدی می باشد که بیش از ۳۰ درصد بهبود دارند.

وی به حضور دو شهرک صنعتی پروفسور هشترودی و فجر در هشترود اشاره کرد و نقل کرد: خوشبختانه تمام پتانسیل های سرمایه گذاری اعم از آب، برق، تلفن، گاز و راه دسترسی به مرکز شهر و بزرگراه پیامبر اعظم(ص) و خط آهن در این شهرک مهیا است که از سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری در این شهرستان فرا میخوانیم.

وی حامی ای دولت از سرمایه گذاری در زیرساخت ها را نیز یادآور شد و اضافه کرد: این رویکردها در واقع دنباله روی از سیاست های اقتصاد مقاومتی مورد نگاه رهبری و رئیس دولت است.

مستفید سند تدبیر و توسعه این شهرستان را برنامه ریزی جامع، کامل و منسجم در راستای بهره مندی موردعلاقه از تواناییهای هشترود آگاهی داشت و نقل کرد: این سند به عنوان راهنمای توسعه همه جانبه شهرستان از سوی دولت تدبیر و امید تدوین شده و در حال اجراست.

–با تشکر از حسن انتخاب شما–

گردآورنده : شايسته د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مژدگانی بده ای خلوتی نافه گشای
««« »»»
که ز صحرای ختن آهوی مشکين آمد

با وجود تمام زیرساخت ها در هشترود مشکل اشتغال همچنان پابرجاست

TT / 52 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات