پیش می رویم شاید بتوانیم معجزه کنیم


پیش می رویم شاید بتوانیم معجزه کنیم

خبرگزاری فارس: پیش می‌رویم احتمالا بتوانیم اعجاز نماییم

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری استان گرگان نقل کرد: ما سال جاری آمده‌ایم که تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم و شرایطی را بوجود آوریم که هر بازی خوب تر شویم احتمالا بتوانیم اعجاز نماییم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از استان گرگان، محمدمهدی ایزدپناه امشب بعد از باخت تیمش برابر تیم بسکتبال شهرداری اراک در میان خبرنگاران بیان کرد: بازیکنان ما امروز تحت تاثیر نام بازیکنان تیم رقیب قرار گرفتند، به هر ترتیب چندین بازیکن ملی در تیم شهرداری اراک حاضر بود که موجب شد بازیکنانم خوب بازی نکنند.

وی ادامه داد: در نیمه دوم بازیکنان ما خوب تر خودشان را یافتند و من از بازیکنانم ناراضی نیستم چون با تمام توانشان بازی کردند و سعی کردند تا امتیاز کسب کنند.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری استان گرگان یاد آوری کرد: وجود دو بازیکن خارجی خوب خیلی قادر هست در عملکرد تیم مؤثر باشد که امیدوارم با توجه به وعده ای که مسئولان تیم برای جذب دو بازیکن خارجی داده اند، شرایط تیم خیلی خوب تر خواهد شد.

ایزدپناه تاکید کرد: سال جاری به لحاظ مالی به هیچ عنوان حالت خوبی نداریم و سعی کردیم از شماری بازیکن جوان اما با انگیزه بهره گیریم تا بتوانیم شرایط عالی ای را برای تیم فراهم کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری استان گرگان در خصوص این که قول داده بود ۶۰ درصد تیم را از بازیکنان بومی تشکیل دهند، تاکید کرد: پنج بازیکن بومی در تیم وجود دارد و دو بازیکن جوان دیگری هم داشتیم که روی آنها حساب می کردیم اما ترجیح دادیم که آن دو بازیکن در لیگ دسته یک بازی کنند.

وی افزود: دو بازیکن خارجی ما یک صربستانی و یک آفریقایی-آمریکایی است.

ایزدپناه در خصوص بازی آینده تیمش ابراز کرد: بازی بعدی ما در تبریز است و امیدواریم مسئولان تیم تلاش کنند تا دو بازیکن را در این بازی داشته باشیم تا با نتیجه خوب تر از زمین بیرون رویم.

ایزدپناه در خصوص پیشگویی جایگاه تیم بسکتبال شهرداری استان گرگان در انتها این فصل تاکید کرد: وقتی که یک تیم قدرتمندی جذب حتی دو بازیکن ملی را ندارد نمی شود از این تیم توقع آنچنانی داشت ولی ما سال جاری آمده ایم که تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم و شرایطی را بوجود آوریم که هر بازی خوب تر شویم احتمالا بتوانیم اعجاز نماییم.

**ضمن تشكر از حسن انتخاب شما ،لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد**

نگارنده: بهنام ذ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در لب تشنه ما بين و مدار آب دريغ
««« »»»
بر سر کشته خويش آی و ز خاکش برگير

پیش می رویم شاید بتوانیم معجزه کنیم

TT / 96 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال