مدیرعامل جدید شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی منصوب شد


مدیرعامل جدید شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان صنایع کوچولو و شهرک‌های صنعتی کشورمان و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت مدیرعامل تازه شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی منصوب شد.

تصویر و عکس   مدیرعامل تازه شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی منصوب شد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از بجنورد، در حکم معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچولو و شهرک های صنعتی کشورمان سیاوش وحدت به عنوان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی منصوب شده است.

سیاوش وحدت از نیروهای بومی خراسان شمالی است که تا به حال در قسمت های گوناگون سازمان صنایع کوچولو و شهرک های صنعتی کشورمان سابقه فعالیت داشته است.

آیین معارفه مدیرعامل تازه با وجود معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچولو و شهرک های صنعتی کشورمان فردا به انجام رسانده شود.

از ابتدای تأسیس خراسان شمالی تا به حال فتحعلی محمد زاده، سید وحید سید زادگان، محمدرضا باقری و محمدعلی یوسفی به عنوان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی فعالیت داشته اند.

______________________

تهیه و تدوین : آزاده ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عراق و فارس گرفتی به شعر خوش حافظ
««« »»»
بيا که نوبت بغداد و وقت تبريز است

مدیرعامل جدید شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی منصوب شد

TT / 37 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال