نمایشگاه ملی خانه مدرن و دکوراسیون داخلی در اردبیل گشایش یافت


نمایشگاه ملی خانه مدرن و دکوراسیون داخلی در اردبیل گشایش یافت

هشتمین نمایشگاه ملی خانه مدرن و چیدمان داخلی خانه عصر امروز در مکان نمایشگاه بین‌المللی اردبیل با وجود مسئولان گشایش کشف کرد.

تصویر و عکس   نمایشگاه ملی خانه مدرن و چیدمان داخلی در اردبیل گشایش کشف کرد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از اردبیل، مریم اسماعیل نسب، مدیرعامل نمایشگاه جهانی استان اردبیل عصر امروز در مهمانی راه اندازی نمایشگاه خانه مدرن و چیدمان داخلی خانه در اردبیل بیان داشت: هشتمین نمایشگاه خانه مدرن امروز در مکان نمایشگاه جهانی اردبیل گشایش کشف کرد که در این نمایشگاه شرکت کنندگان تولیدات داخلی خود را به معرض اکران قرار میدهند.

وی با بیان این که در هشتمین نمایشگاه خانه مدرن و چیدمان داخلی ۶۰ واحد تبلیغاتی از استان های اردبیل، تهران بزرگ، مشهد، اصفهان، یزد، گیلان، کرمانشاه، آذربایجان شرقی، همدان، قزوین و البرز وجود دارند، اضافه کرد: در این نمایشگاه انواع مختلف چیدمان خانه با محوریت تولیدات داخلی به معرض اکران قرار داده شده است.

مدیرعامل نمایشگاه جهانی استان اردبیل تصریح کرد: محصولات ارائه شده در هشتمین نمایشگاه خانه مدرن و چیدمان داخلی خانه شامل چیدمان داخلی، قالی خودروای، تابلو قالی، مبلمان، سرویس استراحت کن و تجهیزات مطبخ است که محصولات ارائه شده در این نمایشگاه متناسب با استانداردهای جهانی و تولید داخلی بوده است.

اسماعیل نسب نقل کرد: اصلیترین اهداف برگزاری نمایشگاه خانه مدرن و چیدمان داخلی شناسایی تولیدات داخلی و محصولات واحدهای محصولی و تبادل دانش و اطلاعات درمیان واحدهای مشارکت کننده است و نیز پشتیبانی از واحدهای محصولی نیز مد نگاه بوده که امیدواریم بتوانیم رونق تولیدات داخلی در اردبیل را رقم بزنیم.

مدیرعامل نمایشگاه جهانی استان اردبیل بیان کرد: برگزاری نمایشگاههای داخلی با محوریت کالاها و محصولات تولیدشده داخلی یک امر لازم است که در این زمینه نمایشگاه جهانی اردبیل برنامه ریزی اساسی به انجام رسانده است.

—ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد—

گردآوری توسط : رامين ژ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

طريق عشق پرآشوب و فتنه است ای دل
««« »»»
بيفتد آن که در اين راه با شتاب رود

نمایشگاه ملی خانه مدرن و دکوراسیون داخلی در اردبیل گشایش یافت

TT / 82 — TP / 30%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات