دوره های آموزشی پیشگیری از وقوع جرم در یزد برگزار شود


دوره های آموزشی پیشگیری از وقوع جرم در یزد برگزار شود

نماینده ولی فقیه در استان یزد نقل کرد: در راستای کاهش آمار جرم در استان، باید دوره‌های تعلیمی جلو گیری از وقوع جرم در یزد به انجام رسانده شود.

تصویر و عکس   دوره های تعلیمی جلو گیری از وقوع جرم در یزد به انجام رسانده شود

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از یزد، آیت الله العظمی محمدرضا ناصری در ملاقات با مدیران سازمان قضایی نیروهای مسلح استان و کشور بیان داشت: لازمه داوری این است که تمام کار و نیت ما برای رضای خداوند باشد.

وی اضافه کرد: آنچه که قیام روح الله خمینی(ره) و انقلاب اسلامی کشورمان را بیمه کرده و هر چه دشمنان توطئه می کنند به کمک خداوند خنثی می شود، همین اخلاص و کار برای رضایت خدا کردن است که در سیره روح الله خمینی(ره) به صورت کامل موجود بود.

امام جمعه یزد یاد آوری کرد: چنانچه داوری ۱۰ جزء داشته باشد، یک جزء مربوط به علم و ۹ جزء دیگر توانایی تشخیص و سلیقه و برداشت قاضی است که از علم به داوری و قانون اصلیتر است.

ناصری بر لزوم ارائه تعلیمهای مرتبط با جلو گیری از وقوع جرم، نقل کرد: تعلیمهای ضروری باید به گونه ای به انجام رسانده شود که وارد شدنی های جرم در جامعه بسته شود و شاهد کاهش آمار جرم ها باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان یزد یاد آوری کرد: یکی دیگر از کارهایی که ضروری است توسط قضات دادگستری صورت گیرد، ارائه مطالب مرتبط با حقوق مردمان و نحوه جلو گیری از جرایم به شهروندان است.

وی اضافه کرد: وجود مردمان در مساجد قادر هست فرصت بسیار خوبی برای این تعلیم ها باشد و باید قاضی ها و دادگستری از این فرصت به صورت خوب و عالی ای بهره گیرند.

**براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد**

نگارش: شهاب ط.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نقد صوفی نه همه صافی بی‌غش باشد
««« »»»
ای بسا خرقه که مستوجب آتش باشد

دوره های آموزشی پیشگیری از وقوع جرم در یزد برگزار شود

TT / 97 — TP / 38%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال